Skocz do zawartości
Forum

Boję się o swój słuch


Gość Wiktoria17

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wiktoria17

Od kilku dni mam strasznie zatkane uszy, rodzice mówią mi że to od przeziębienia (byłam przeziębiona przez 2 dni), ale przeziębienie już mi przeszło, a uszy jak były zatkane tak są. Wcześniej słuchałam prawie całe dnie muzyki przez słuchawki na maksymalnej głośności i obawiam się że teraz to też niestety się na mnie odbija. Dzisiaj gdy zdjęłam słuchawki z uszu miałam je zatkane jeszcze bardziej niż miałam dlatego się martwię chodź z drugiej strony przez tyle czasu nic mi się ze słuchem nie działo więc teraz byłoby to dla mnie dziwne że słuch by mi się aż tak pogorszył z dnia na dzień. Na jednej stronie przeczytałam że zanurzenie uszu w wodzie pomaga więc dzisiaj gdy brałam kąpiel w wannie parę razy właśnie się tak zanurzyłam, ale w ogóle mi to nie pomogło, a wręcz jest od tego jeszcze gorzej. Rodzice cały czas mówią mi że mi to przejdzie i odetka mi w końcu te uszy, ale ja nie jestem tego taka pewna. Jeszcze nigdy nie miałam ich aż tak zatkanych, dla mnie to aż nienormalne. Wszystko słyszę normalnie, ale tak jakoś dziwnie (sami wiecie jak to jest przy zatkanych uszach), ale pomimo że słyszę wszystko normalnie te zatkane uszy doprowadzają mnie prawie do rozpaczy. Normalny słuch, a słuch przy zatkanych uszach jest nie do porównania. Ten przy zatkanych jest okropny, a jak ma się jeszcze tak zatkane uszy jak ja to w ogóle tragedia. Co ja mam teraz zrobić? Może napisze mi tu ktoś jeszcze jakieś sposoby na to by je odetkać? Gdyby w końcu mi się odetkały poczułabym nieziemską ulgę. Jeszcze mam pytanie: czy 17-latka może pójść sama do laryngologa czy musi iść jeszcze z rodzicami? Te zatkane uszy przeszkadzają mi w codziennym funkcjonowaniu :(

Odnośnik do komentarza
Gość Wiktoria17

Najgorsze jest to że przez te zatkane uszy gdy słucham muzyki przez słuchawki na maksymalnej głośności słyszę jak na minimalnej. Jak dzisiaj słuchałam muzyki to raz jak ziewnęłam nawet się odetkały, ale tylko w połowie bo cały czas czuje jak tam głęboko mam je zatkane. Do laryngologa nie ma opcji iść bo rodzice mnie nie zabiorą więc będę musiała radzić sobie sama co trochę mnie przeraża bo nie wiem czy sama sobie z tym poradzę...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...