Skocz do zawartości
Forum

Problem w chudnięciu


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem trochę pulchniejszą osobą, nie zbyt dobrze się czuje z tym że mam wystający brzuszek. Chciałam to zmienić więc od miesiąca jestem na diecie, jem w miarę regularne posiłki, lekkie potrawy, dużo owoców i warzyw, nie jem późno wieczorem, nie dotykam wogóle słodyczy i cukrów prostych, codziennie uprawiam sport (sport uprawiałam zawsze ale nie koniecznie regularnie co od miesiąca zmieniłam). Wszystko zapowiada się dobrze prawda? Ale niestety wogóle nie chudnę, wręcz tyje. Błagam pomóżcie! Nie mam pojęcia co może być tego przyczyną ale jest to naprawdę nie fajne tym bardziej że jest lato i sezon bikini. Co mogła bym zmienić żeby wreszcie zacząć chudnąć? Proszę pomóżcie

Odnośnik do komentarza

Nie da się tak radykalnie zmienić na stałe, bo organizm po czasie się upomni o swoje,z czego dzisiaj nie zdajesz sobie sprawy...,będziesz miała wtedy takie huśtawki z jedzeniem i wagą ,a to najprostsza droga do anoreksji,
dlatego z niczym nie przesadzaj,z ćwiczeniami też.

Jeszce raz powtórzę ,możesz zmodyfikować dietę, ale nie wykluczającą tego co do tej pory jadłaś, jednym słowem ,mniej jeść.
Dobrym pomysłem natomiast jest, nie jedzenie wieczorem i wprowadzenie więcej warzyw i owoców.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze nie obchodzi mnie co będzie kiedyś, chciała bym schudnąć i dobrze się czuć.
Po drugie nie zmieniłam niczego radykalnie bo moja wcześniejsza dieta nie była nie zdrowa, po prostu ją trochę ulepszylam.
Po trzecie będę ćwiczyć tak dużo ile będę chciała bo sport to moja pasja i zawsze to robiłam i będę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...