Skocz do zawartości
Forum

Ostry ból stawów,brzucha,brak apetytu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 23 lata od 3 lat leczę się na stawy, głównie dokucza mi ból nóg. Wszystkie badania które lekarze mi zlecali nie wykazały żadnych nieprawidłowości. Ból objawia się szczypaniem w okolicy kolana (oba) oraz pod kolanem czuje ciągniecie. Miałem rezonans pleców który wykazał wysuniecie dysku o 3 mm (aczkolwiek plecy bolą mnie rzadko) .Jeżeli chodzi o nogi , leczyłem się u specjalisty , który stwierdził że mam cieżki zanik mięśni i wysłał mnie na rehabilitacje która za bardzo nie pomogła, miałem rezonans kolana - nic nie wykazał. Od roku zauważyłem brak apetytu , która objawia się tym, że czasami potrafie nie jeść nawet tydzień wiąże się z tym spadek wagi ogólnie przemęczenie ,obecnie chodzę do lekarza reumatologa który nic nnie wywnioskował.Robiłem testy na Bolerioze,tasiemca,kwas moczowy wszystkie wyniki wyszły ujemne . Lekarze nie potrawfią wywnioskować co mi jest i nie wiem gdzie udać się dalej . Ból nóg bywa taki że nie mogę chodzić a nikt nie potrafi mi pomóc zadne leki nie pomagają , nawet zastrzyki przeciwbólowe ,Bóle nóg mam codziennie od rana do wieczora mimo codziennych cwiczeń rozciągających i siłowych na nogi które zaleciła mi rehabilitantka . Nie wiem co mam dalej zrobić .Proszę o pomoc !!

Odnośnik do komentarza

Najgorsze jest to , ze lekarze załamują już ręce i kompletnie nie wiedzą jakie badanie już zlecać . Dlatego nie wiem do jakiego lekarza się udać żeby powiedział cokolwiek i w koncu pomógł. Po 2 zastanawiam się dlaczego mam brak apetytu i brzuch mnie boli .. na to pytanie także nie potrafią mi odpowiedzieć , po robieniu wszelkich badań na brzuch .. dziwna jest sytuacją dlaczego 3 tygodnie jem jak wilk i nogi mnie nie bolą i czuje się dobrze po czym przychodzi czas że nie mogę nic jeść, i praktycznie chodzić i jest tak około pół roku po czym znów jest normalnie na 2-3 tygodnie i znów to samo .. Nie mam już siły na to, że żaden lekarz nie potrafi pomóc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...