Skocz do zawartości
Forum

Bół w odcinku lędźwowym


klep

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Od 4 miesięcy mam odczuwalny ból w odcinku lędźwowym. Zdecydowałem się na wizyte u ortopedy jakiś czas temu i dostałem skierowanie na rtg. Rtg nic nie pokazało. Lekarz mówił, że jestem zdrowy jak ryba to skąd bierze się ten ból ?? Dodam, że regularnie chodzę na siłownie od 3 lat i kazał zaprzestać jakichkolwiek cwiczeń. Miesiąc temu miałem 2 tygodnie przerwy to odczuwałem większy ból niż jak ćwiczyłem. Nie mogę nawet utrzymać sztangi z ciężarem 60 kg na przysiadach. Bardzo potrzebuję pomocy, bo nie mam pojęcia co mi dolega :(

Odnośnik do komentarza

Witam, ja znalazłem sposób na bolące plecy. Na urodziny dostałem od wnuczki koszulkę z wełną owczą na plecach. Muszę przyznać iż noszę ją na co dzień i bóle jak ręką odjął ustąpiły. W dodatku koszulka ma bawełnę z przodu co sprawia że jest ona super przewiewna. Polecam ją każdemu mi naprawdę pomogła.

Odnośnik do komentarza

Nie uwzględniłem w swojej wczorajszej wypowiedzi kiedy występują bóle. Jak rano wstaje to czuje ból w lędźwiach, ale jest to do wytrzymania. Jak rozgrzeje się to ból prawie zanika, ale przy schylaniu daje niestety o sobie znać. Nawet jak biorę szaflik z ubraniami to ledwo co się podniosę, ale jak będę w wyprostowanej pozycji to ból po jakimś czasie zniknie. Ostatnio w pracy stałem prawie przez 8h godzin to przez kolejne dwa dni nie mogłem się schylać. Uważa Pan/Pani, że może to być przykurcz mięśni ?? Tylko terapia manualna może potwierdzić tą diagnoze ?? I jeszcze jedno pytanie, czy można ćwiczyć na siłowni ?? Oczywiście omijając wszystkie ćwiczenia obciążające lędźwia. Dziękuje za odpowiedzi, jestem zielony w tym temacie heh.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...