Skocz do zawartości
Forum

Artroza


Rekomendowane odpowiedzi

Choruje na artroze 20 lat. Zyje z codziennym bolem. Na poczatku artroza zaatakowala mi prawe biodro, nastepnie lewe kolano a pozniej choroba rozlala sie po wszystkich stawach oraz kregoslup. Mam juz endoproteze prawego biodra oraz bio proteze lewego kolana. Proponowano mi juz proteze na nastepne kolano ale nie wyrazilam zgody, poniewaz noga z proteza kolanowa mnie tez boli, wiec boje sie nastepnej operacji. Mam tez chore stawy prawej reki. Ciezko mi cokolwiek robic. Chodze na fizjoterapie, jezdze na rowerku stacjonarnym w domu ale to mi nie pomaga.

monthly_2017_07/artroza_4913.jpg

Artroza zaatakowala moje stawy i kregoslup. Codziennie walcze z bolem. Najgorzej jak rano mam wstac i postawic pierwszy krok. Poruszam sie o kulach.

Odnośnik do komentarza

Hanna, rozumiem, że jest Ci bardzo ciężko, szczególnie, że kiedyś byłaś bardzo aktywną osobą? Nie wiem jednak, czego oczekujesz od forumowiczów? Chcesz po prostu pogadać, nawiązać kontakt, czy jakiejś rady? Z nią w Twoim przypadku będzie ciężko, bo cóż Ci możemy doradzić? Z Twojego postu wynika, że masz chyba właściwą opiekę medyczną.

Odnośnik do komentarza

W sumie nie wiem czego oczekuje. Biore silne leki przeciwbolowe, staram sie ruszac, chociarz to sprawia mi bol. Wiem, ze na te chorobe niema leku. Jakies 10 lat temu chodzilam na akupunkture. Niestety troche mi pomagalo ale niestety za drogie sa te zabiegi. Dobrze jest chyba komus się wyrzalic, to dobrze dziala na psychike.

Artroza zaatakowala moje stawy i kregoslup. Codziennie walcze z bolem. Najgorzej jak rano mam wstac i postawic pierwszy krok. Poruszam sie o kulach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...