Skocz do zawartości
Forum

Do jakiego wieku można rosnąć?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 19,5 lat i 192 cm wzrostu. Na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy urosłem 5 cm ze 187 na 192 cm. Chciałbym mieć 195 cm lub 195,5 cm i z tego względu zacząłem bardzo dużo jeść znowu i pije bardzo często nawet po parę szklanek mleka. Brakuje mi nie wiele .Ojciec był wysoki miał 188 cm wzrostu. Czy jeśli mój organizm jest w stanie osiągnąć wzrost 195 cm to mam na to dużo czasu by kości urosły , słyszałem, że rośnie się średnio do 21 a można i nawet do 25. Jest spora szansa na 195 cm ?

Odnośnik do komentarza

Witaj, mam 25 lat i 192cm wzrostu osiągnąłem ten wzrost mając już 19 lat i powiem Ci że nie jest tak kolorowo żyć z takim wzrostem, owszem jest się dużym co działa na kobiety, ale są też inne sprawy mianowicie dużo łatwiej można sobie kręgosłup uszkodzić podnosząc coś lub w moim przypadku nie bóle w plecach ze względu na to że 2 dyski w okolicy krzyża nie zdarzyły się dobrze wykształcić podczas procesu rosniecia i są węższe niż reszta co powoduje ból i do rutyny codziennego życia trzeba dokładać to aby wzmacniać mięśnie pleców tak aby odciazaly kręgosłup tylko po to by nie bolało, nawet po mimo tego wszelkie sytuacje ze zachowuje i jestem osłabiony powodują że odczuwam ból, nie jest to ogromny ból takie 4/10 Ale czasem potrafi się przerodzić w stan w którym już ciężko wytrzymać

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...