Skocz do zawartości
Forum

Nie moge schudnąć


Gość Elizabeth022

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Elizabeth022

Z koncem lutego wziełam ostatnia tabletke antykoncepcyjna bo mi nie pasowały. Zle sie czułam. Podczas brania tabletek przytylam 5 kg. Po ostawnieniu pprzytyłam jeszcze 3 kg i w sumie z 50 kg waze teraz 58 kg. Cwicze od miesiaca i nic. Jem rozsadnie, czesto ale male porcje. Duzo wazyw i owoców. Zero białego pieczywa, raz w tygodniu zjem moze kostke czekolady ale juz mnie nawet nie ciągną słodycze. Pije duzo wody. Cwicze 3-4 razy dziennie po 30-40 minut ( 15 intensywnego biegu na orbitreku ) pozniej brzuszki i cwiczenia na nogi.
Dodatkowo wypadaja mi wlosy ( bore suplementy diety), wysypało mnie bardzo na twarzy i skóra sie przetluszcza. Badania hormonalne robiłam, Dr endokrynolog powiedziala, ze powinno to minąc bo to burza hormonow po odstawieniu tabletek. Ale wizyta byla juz 1,5 miesiaca temu. Idzie lato a ja mówiac szczerze nie moge patrzec na siebie w lustrze...

Co moge jeszcze zrobic? Da sie to jakos opanowac? Pobudzic metabolizm? Pomocy !:(

Odnośnik do komentarza

Powinnaś zrobić analizę składu masy ciała. Wg mnie nie chodzi przecież o sam spadek wagi ciała, ale chyba bardziej o to, by mieć zgrabną, proporcjonalną sylwetkę. Jakie jest Twoje BMI? Może wcześniej te 50 kg to było wychudzenie? Hormony mogły spowodować, że zwolnił się metabolizm, przybyło tłuszczu, który też jest przecież u kobiet potrzebny. Teraz, gdy ćwiczysz, zmniejszyła się ilość tłuszczu, ale za to przybyły mięśnie, które ważą więcej. Spójrz na siebie, czy np brzuch z wzdętego nie zrobił się czasem płaski. Może po prostu ważysz tyle samo, ale wyglądasz lepiej i wcale nie musisz się martwić brakiem spadku wagi? ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...