Skocz do zawartości
Forum

wypadanie włosów


Gość arielka098

Rekomendowane odpowiedzi

Gość arielka098

Witam.
Moim problemem sa wypadające włosy.
Kiedys wypadały garściami, objętośc zmniejszyła sie o połowe. Później lekarka dała mi antybiotyki na " młodzieńcze sprawy " chociaz trądziku nie miałam jedynie przetłuszczająca sie skórę i łojotok. To spowodowało, ze od osłabienia organizmu jeszcze bardziej zaczeły wypadać.
NAgle okazało sie, ze gdy zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne, to włosy zrobiły sie piekniejsze, mocniejsze, zaczeły szybko rosnąc ze teraz są do pasa. Dodatkowo skóra przestala sie tłuścic i na ten rok zapomniałam o szamponie antyłojotokowym.

Niestety z powodów zdrowotnych, mianowicie przez ból łydek,ból głowy, wysoki poziom krzepniecia i dosyc spory przyrost masy odstawiłam tabletki. Próbowałam różnych rodzajów, w sumie chyba z 7 rónych opakowań. Niestety zadne na dłuższa mete nie byly ok. Nie biore tabetek od marca i chociaz wlosy nie sypią sie jak kiedys, to niestety widze, ze wypada ich znacznie wiecej, przestały rosnąć ( widze po odrostach ) skóra jest juz po 2h błyszczaca i ogolnie mam kiespkie samoczocucie. Poce sie, mam uderzenia zimna i gorąca, nie moga dalej schudnąc... ( chociaz to nie duzo bo przytylam 7 kg ale wiadomo ze czulabym sie lepiej gdybym mogla to zgubic )
Zadne wcierki nie pomagaja, suolementy diety, nawet siemie lniane pije i efekty byl tylko chwilowy ( panzokcie byly piekne dlugie, wlosy jakby bardziej blyszczace ale trwalo to z 2-3 tyg i wszystko minelo )

Czy ktos ma jakies pomysły co zrobic? Lekarze mowia tylko " dobra dieta, witaminy, wysypiac sie i tyle"
a skoro to najprawdopodobniej od hormonow to co mi pozostaje?

Pomocy ...:(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...