Skocz do zawartości
Forum

senność,zmęczenie,


Gość ja22a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Około 2 lat temu nastąpiła u mnie zmiana ciśnienia, zawsze miałam w normie,jednakże któregoś razu przy chęci oddania krwi nie zostałam dopuszczona, gdyż było ono bardzo niskie. Do dzisiaj jest ono niskie, dziś np. 85/61. Bardzo często mam zimne stopy i czasami dłonie. W ciągu dnia potrafię ziewać po parenaście razy. Bardzo często w dzień spię i to nawet w czasie kiedy nie jestem przemęczona pracą itp. Jest to dla mnie uciążliwe. Podczas wizyty u lekarza rodzinnego dowiedziałam się,żeby pić kawe ,energetyka,czy dużo solić. Ale czy nie ma jakiś tabletek ? Z czym mogę mieć problem? Jakie mogą być przyczyny ? Podstawowa morfologia jest dobra. Dodam jeszcze,że od paru lat staram się o dziecko,niestety bezskutecznie. Nie wiem czy ma to jakiś związek z moim ciągłym życiem jak cień :(

Odnośnik do komentarza

Pije własnie chyba za mało. Był czas ,że próbowałam to zmienić, pić te 2 litry dziennie,ale teraz znowu tego nie kontroluje i pije pewnie sporo mniej. Butelke wody czasami mam pare dni. Tyle co herbeta pije,ze 2 razy dziennie, bo kawy nie lubie. Czy to może byc przyczyna?

Co do ciąży nie robiłam jeszcze badań hormonalnych,ginekolog każe najpierw zbadać nasienie i tu zaczynają sie schody. Mialam robione przy mofrologii tylko TSH, jest w normie,

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...