Skocz do zawartości
Forum

ropniak oplucnej jak zyc po tej chorobie


Rekomendowane odpowiedzi

witam mam 29 lat i przeszlam niedawno chorobe zapalenia pluc oplucnej mialam plyn (rope) w oplucnej i ropniak tez w oplucnej (i pomiedzy tym jeszcze kilka innych powiklan choroby) wszystko to dzialo sie na lewym plucu teraz nie wiem jak mam dalej postepowac lekarz prowadzacy na moje pytanie kiedy minie bol owego pluca odpowiedzial ze prawdopodobnie nigdy i wyslal mnie do pracy. czy to prawda? teraz ciezko mi jest pracowac a pracuje fizycznie ciagle czuje ten dyskomfort i czesto dusznosci czy ktos tu wie jak wyglada zycie po takiej chorobie? co z zajsciem w ciaze? boje sie ze bol stanie sie podczas niej niedozniesienia... nie ma na internecie zadnych informacji nic kompletnie jakby nikt nie chorowal na ropniaka oplucnej a choroba ta byla tylko opisem czegos co moze sie wydarzyc... czekam na kogos kto chociaz podzieli sie ze mna jedna malutka rada badz doswiadczeniem podobnym do mojego

Odnośnik do komentarza
Gość ddoorraa

p.doktor powiedziala ze moze odrazu zrobic operacje zlogów ale ze po tej operacji bedzie mnie wszystko bardziej bolalo i ze ona odradza otwieranie mnie i ze lepiej dla mnie bedzie jak nie bedzie ingerowac chirurgicznie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...