Skocz do zawartości
Forum

Powikłania po marihuanie


Rekomendowane odpowiedzi

W styczniu zaczęły się krwotoki z nosa i duszności. W lutym po (nie pierwszym) zapaleniu marihuany nastąpił "atak", bardzo wysokie tętno, drgawki i trudności z oddychaniem, ataki powtarzały się co kilka tygodni, tym razem bez mojej pomocy. Zaczęły się komplikacje, wraz z upływem czasu drastycznie spadła wydolność serca, kłucie po lewej stronie w okolicy łopatki, pojawiły się przewlekłe bóle głowy w skroni i potylicy, duszności w zatłoczonych miejscach lub w gorącym powietrzu, utrata ostrości wzroku, otępienie wraz ze spadkiem logicznego myślenia. Badając swój organizm zauważyłem, że objawy drgawek i przyśpieszonego tętna występują po tabletkach na ból głowy, alkoholu, kontraście, kawie. Byłem hospitalizowany kardiologicznie(wszystko dobrze jedynie przekroczone d-dimery). Neurologicznie, EEG-zapis nieprawidłowy ze zmianami ogniskowymi zlokalizowanymi w okolicach czołowo-ciemieniowo-potylicznych z tendencją do uogólnionych zmian, tomograf w normie, na rezonansie wyszła torbiel szyszynki 6x3mm(według neurologa nie powinna dawać fizycznych objawów). W oczekiwaniu na konsultacje neurologiczne, psycho-terapeutyczne oraz prześwietlenie złamanego 2 lata temu kręgu lędźwiowego, chciałbym się rozpoznać, czy macie pomysł co to może być, czy ktoś spotkał się z takim przypadkiem i wie jak go leczyć?

Odnośnik do komentarza

Trochę tego dużo. Z pewnością musisz odstawić marihuanę , alkohol i kawę. Zobaczysz jak organizm zareaguje . Jeżeli jest zatruty w/ w , to niestety musisz odcierpieć swoje. Zmiany w mózgu mogą pochodzić od używania alkoholu i marihuany. Pij dużo wody wysoko mineralizowanej najlepiej nisko nasyconej CO2 oraz bierz duże dawki witaminy B kompleks.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...