Skocz do zawartości
Forum

Co znaczy to kłucie w prawym boku pod żebrami?


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 17 lat. Jestem dziewczyną. Od 4 dni odczuwam kłucie w prawym boku pod żebrami, czasem 3-4cm od pępka. Mam też luźny stolec w pomarańczowym kolorze i częste gazy. Kłucie pojawia się często ale krótko trwa. Nie zmieniłam diety, jem normalnie. Co to może być? Dodam też, że mój kot ostatnio miał tasiemca.

Odnośnik do komentarza

Trudno powiedzieć. Tam jest umiejscowiona wątroba , a nieco niżej jelito grube. Nie jest tak łatwo zarazić się tasiemcem od kota. Jeżeli wcześniej nie miałaś niepokojących Cię objawów, to może warto udać się do lekarza , gdyby się nadal utrzymywały. Może ktoś jeszcze się odezwie i udzieli Ci rady.

Odnośnik do komentarza

Równie dobrze może byc kolka ale tego nie wiemy,na początek zmień dietę,żadnych gazowanych,słodyczy ,jakieś ziółka sobie pij np.melisę bo się denerwujesz i coś na trawienie a jak nie przejdzie zrób badania.

Odnośnik do komentarza
Gość Kornelia8

Ja tego typu ból miałam po kawie ( mielonej ) wcześniej piłam rozpuszczalną i było ok , zmieniłam na , zdrowszą, i zaczęły się bóle - długo nie mogłam znaleźć przyczyny ! , może jadasz lub pijesz coś nowego ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...