Skocz do zawartości
Forum

stres a gastroskopia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od jakiegoś czasu mam bóle żołądka i jak do tej pory mi wiadomo, to w wielu przypadkach jest to sprawa stresów, ale nie do końca jest to powiedziane. Wiem, że przy owrzodzeniach żołądka, występują dużo inne objawy, które od razu byłyby widoczne. Niestety jak już swoje stresy znam, to te bóle są przenikliwe. Niby nie zawsze proszki pomagają (bo był okres taki, że zdecydowanie bardziej pomagały) teraz już jakoś mniej. W związku z tym sam już nie wiem czy to te bóle są spowodowane objawami stresującymi, z którymi też mam szalone kłopoty, czy też faktycznie są to objawy owrzodzenia. Do tej pory lekarze badali sytuację i twierdzili, że te bóle to nic takiego

Odnośnik do komentarza
Gość maja98776

jeśli boisz sie gastroskopii idz prywatnie jeśli Cie stać wiele przychodni oferuje plytka narkozę sama miałam ostatnio i rewelacja nic nie czujesz budzisz sie po wszystkim koszt to 250 plus 200 narkoza plus wycinki jakies 600 zl razem

Odnośnik do komentarza

ból umiejscowiony pojawia się, ale to nie zawsze. Biorę proszki przeciwbólowe na to (no spy) i nieraz przechodzi, ale to zależy od pozycji wiele razy.
Niestety nie stać mnie na prywatnego, więc nic innego mi nie pozostalo jak tylko poszukiwania robić w ramach NFZ, a z tym szalone kłopoty. Poszukiwałem cały rejon w swojej przychodni, ale są bardzo odległe zapisy.

Poza tyn wyczytałem, żę podczas owrzodzenia zgaga piecze, o wiele większe są bóle i zadne proszki są mało skuteczne, a wręcz wogóle, a bóle przechodzą wiele razy, wszystko. Poza tym podczas owrzodzę podobno pojawiają się wymioty, u mnie tego nie ma. Bóle przechodzą w różnych pozycjach ciała biorę wtedy no spy i jakoś przechodzi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...