Skocz do zawartości
Forum

Gdzie w Olsztynie wykonać operację zaćmy?


Gość a...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czeka mnie zabieg operacja zaćmy. Mieszkam w Województwie Warmińsko-Mazurskim więc gdzie w Olsztynie najlepiej i najbezpieczniej przeprowadzić taką operację. Która metoda jest skuteczniejsza i bezpieczniejsza: metoda fakoemulsyfikacji czy metoda klasyczną zewnątrztorebkowego usunięcia soczewki z dużym cięciem i szwem rogówkowo-twardówkowym. Proszę o szybką odpowiedź, pozdrawiam Arleta.

Odnośnik do komentarza
Gość Kingaaa8

W Olsztynie czeka się na zaćmę ponad dwa lata niestety. Alternatywą dla NFZ jest ustawa transgraniczna, która pozwala leczyć się w innych krajach UE (zwrot kosztów za leczenie z NFZ). Ja pojechałam z One Day Clinic na operacje zaćmy do Czech, przy samej granicy - trochę daleko , ale postanowiłam sobie zrobić wakacje i zostałam tam na dużej, a na zabieg czekałam tylko tydzień, więc warto, bo mam to już z głowy.

Odnośnik do komentarza
Gość StanisławZ.

Zdecydowanie Klinika Okulistyczna Lens na ul. Budowlanej 3a w Olsztynie!!!!
Najlepsi specjaliści w regionie od operacji usunięcia zaćmy !
Polecam!
Bezstresowo i szybko a także bezpiecznie wykonasz zabieg usunięcia zaćmy .

Odnośnik do komentarza

To prawda w Ostrawie w One Day Clinic moja babcia miała operowaną zaćmę.I tam termin zabiegu nie ma znaczenia,wszystko pod pacjenta. Dodatkowo w tej klinice dają soczewkę asferyczną, która daje lepszą jakość widzenia wieczorami i w nocy.Dodatkowo babcia została na jedną noc aby nie przemieszczać się po zabiegu co daje jeszcze większą szansę na szybkie wyzdrowienie. Więc warto wlaśnie tam zrobić taki zabieg. Tym bardziej że taki zabieg można refundować z polskiego NFZ

Odnośnik do komentarza

Jeśli jest opcja podjechać do Warszawy, to ja bym polecała zabieg w https://instytutoka.pl/, moją zaćmę właśnie tam wyleczyłam. Szybki termin zabiegu + dokładne badania i kontrola pooperacyjna dały świetny efekt. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...