Skocz do zawartości
Forum

Przewlekle zmęczone oczy


Gość pjiu90

Rekomendowane odpowiedzi

czego uzywacie na piekące oczy? niestety dużo pracuję przed komputerem, mam do tego wadę wzroku i po tych paru godzinach już ledwo widzę na oczy, pieką, muszę ciągle mrugać bo mam wrażneie ze są mega suche, cięzko tak pracować

Odnośnik do komentarza

Od tygodnia, podczas zasypiania, czuję nieprzyjemny ucisk na oczy. Nie jest to aż tak bolesne, ale to taki impuls, że muszę otworzyć oczy, bo jest to nieprzyjemne uczucie. Wzrok nie pogorszył mi się, widzę tak samo dobrze jak dawniej, nie mam bólów głowy. Zauważyłem, że zaczyna mnie to "boleć" jak już próbuję zasnąć i skupiam się tylko na tym. Jak próbuję zmienić pozycję do spania, to przez ten moment nie bolą mnie, bo nie skupiam się na zasypianiu.

Odnośnik do komentarza

mi się sprawdziły krople hialeye free, okulista zalecił mi stosować sztuczne łzy bo ciągle miałam suche oczy, kupiłam sobie te krople, zdziwiłam się ze można je takdługo używać po otwarciu, bo aż pół roku, w te kilka miesięcy można spokojnie zużyć całe opakowanie

Odnośnik do komentarza
Gość sikorreeczka

jakie leki pomogą na suche oczy?? niedawno miałam zabieg korekty wzroku, było ok ale traz zaczynam mocniej odczuwać suchość oczu, to bardzo męczące bo zaraz zaczynam je trzeć a potem jest coraz gorzje ;(( do okulisty wizyta dopiero za tydzień

Odnośnik do komentarza

Od dluzszego czasu strasznie bola mnie oczy nawet jak wstane rano. Do tego czasami odczuwam dyskomfort z tylu glowy. Zdarzaly mi sie swiatlowstrety i ciagle jestem zmeczony. Bylem u okulisty. Przyczyny okulistycznej nie ma. Przeprowadzalem badanie dna oka - wszystko ok. Z czego to sie bierze? Nie jestem nerwowy.

Odnośnik do komentarza
Gość machefka

Po zabiegu też można używać kropli. Jeśli się obawiasz to spytaj lekarza, mój mi polecił hialeye, stosowałam je przez kilka tygodniu po zabiegu. O wiele lepiej to zniosłam, bo oczy nie były suche, nie piekły.

Odnośnik do komentarza

Mi np. kiedy miałam podobne objawy pomógł lutezan, nadal go biorę mimo , że już wszystko wróciło do normy. Ma w składzie cenną dla oka luteinę, beta karoten i witaminy C i E. O wzrok trzeba dbać a często niestety o tym zapominamy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...