Skocz do zawartości
Forum

Jak wyleczyć ból mięśnia?


Gość o...m

Rekomendowane odpowiedzi

witam od jakiegoś czasu mam taki problem. kiedy kucam boli mnie mięsień pod i nad kolanem z tyłu, kiedy próbuje wstać muszę się czegoś złapać albo podeprzeć podłogi rękoma ponieważ boli mnie w kolanie. Lub kiedy siedzę z podkurczonymi nogami lub kiedy siedzę po turecku po wstaniu nie moge rozprostować nogi. proszę pomocy mi się wydaje że to coś poważnego.

Odnośnik do komentarza

Cześć!
Przyczyn opisywanego przez Ciebie bólu mięśnia w okolicy stawu kolanowego może być wiele - począwszy od zwyczajnego osłabienia lub przykurczenia włókien mięśniowych, które można wyeliminować u dobrego fizjoterapeuty nawet po jednej wizycie lub problem może tkwić znacznie głębiej. Myślę, że nie ma się co zastanawiać i radzę Ci udać się jak najszybciej do fizjoterapeuty, który zbada Cię wykonując kilka prostych testów, po czym będzie potrafił podać przyczynę bólu oraz wyeliminować go lub zaleci dalsze leczenie u specjalisty lub po prostu zada Ci kilka ćwiczeń do wykonania w domu, które wzmocnią Twoje mięśnie i zażegnają ból.
Jeśli mieszkasz w okolicach Poznania osobiście polecam Ci udać się do Core Clinic (www.coreclinic.pl), gdzie pracuje wiele specjalistów i niejednokrotnie sama korzystałam z ich pomocy przy moich kontuzjach.
Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...