Skocz do zawartości
Forum

Witaminy dla kobiet


Gość Klaudii234

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Klaudii234

W okresie przejscia z zimy we wiosne nie do wszystkich owocow i warzyw ma sie dostep wiec nie jest sie w stanie przyswajac tych witamin, ktorych organizm potrzebuje. Stad moje pytanie o witaminy, ktore sa sprawdzone czyli uzupelniaja niedobory w organizmie.

Odnośnik do komentarza

To zależy jakie masz zapotrzebowanie na witaminy, ile masz lat, jaki tryb życia prowadzisz. Ja biorę sobie np. biotynę na włosy i paznokcie. Moja mama bierze geriamoc, to witaminy dla seniorów, ale ona ma 50 lat i bardzo sobie chwai bo mówi, że mają na nią bardzo dobre działania a żeńszeń usprawnia jej koncentrację.

Odnośnik do komentarza
Gość rusałeczka

Przed ciążą a potem już przez cały okres ciąży brałam mama dha premium. W składzie tabletek jest kwas foliowy, kwasy dha, wit D i jod. Poza tym poprzez zdrową dietę też dostarczamy innych witamin, dlatego trzeba wcinać, warzywa, owoce i różne kasze :)

Odnośnik do komentarza
Gość everka88

Kupiłam sobie Geriamoc, w składzie prawie cała tablica Mandelejewa ;) Po nich mam więcej energii, sił, już nie jestem taka byle jaka :) Poza tym poprawiła mi się koncentracja, lepiej mi się teraz pracuje. Kapsułki też są łatwe do połknięcia.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio kupiłam sobie witaminy geriamoc, sporo w składzie witamin a dzięki dużej zawartości żeń szenia nie tylko pamięć się wzmacnia ale też więcej mam energii. Nie jestem też już taka rozkojarzona. Ogólnie mam lepsze samopoczucie.

Odnośnik do komentarza
Gość Kroplówki witaminowe

Ja polecam kroplówki witaminowe. Wlewy witaminowe to idealne rozwiązanie w przypadku niedoboru witamin, w czasie dużego przesilenia organizmu, przepracowania oraz stresu. Ja korzystałam z nich w Centrum Medycznym Galmedic w Krakowie. Polecam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...