Skocz do zawartości
Forum

Kłucie serca


Gość ciasteczko99

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ciasteczko99

Mam 10 lat. Mój problem nie wiem kiedy się zaczął, ogółem tydzień temu byłam chora na przeziębienie, i rano trudno mi bylo oddychać. Ok, to minęło, spokojny tydzień, ale teraz obudziłam się z bólem w sercu. Jestem teraz w łózku, ranek jest przecież, no i jak leżę w wygodnych bardzo dla mnie pozycjach, to przestaje. Czasem są małe przerwy, ale to okropne uczucie. Wczoraj tak miałam, ale cały dzień (też były przerwy). Jak przykładam rękę to jest takie dziwne bicie, takie szybkie i jakby niedokładne, nierówne, jedno mocne, jedno lekkie. Boli mnie, gdy kończę robić wdech albo gdy głęboko oddycham. Moja mama ma jakąś chorobę z wątrobą czy sercem, ale ja nie mam tego. Pomocy, nie wiem co zrobić!
PS. Mamie nie powiem, bo ona jest strasznie nadwrażliwa. Gdy były podejrzenia, że jestem na coś chora (to nie była prawda) poważnego, to cały dzień płakała, modliła się itp. Nie wiem, o 12 do szkoły, może jak ból będzie to powiem pani że serce mnie kłuje i wyślę mnie do pani pielęgniarki?

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że szkolna pielęgniarka może się na niewiele zdać w tym wypadku, ale spróbować nie zaszkodzi. Twoja mama wydaje się być bardzo wrażliwa, a co z Twoim tatą? Może mogłabyś z nim o tym porozmawiać i poprosić, żeby Cię zapisał i zabrał do lekarza rodzinnego? A jak nie, to może dziadkowie lub starsze rodzeństwo, wujek, ciotka? Pierwsze co mi się kojarzy, to że to mogą być nerwobóle serca. Ale oczywiście mogę się mylić, i na pewno powinnaś udać się z tym do lekarza rodzinnego i nie ignorować problemu.

Odnośnik do komentarza

Też myślałam, że mam tylko nerwobóle, ale na wszelki wypadek poszłam do Kardiologa w Toruniu na Krasińskiego  do dr Jaworskiej http://kardiologtorun.pl/, którą serdecznie polegam. Po bardzo szczegółowych badaniach zdiagnozowano mnie i już wiem, że z moim sercem nie wszystko było w porządku. Obecnie leczę się tam i odczuwam znaczną poprawę, polecam. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...