Skocz do zawartości
Forum

Jak stosować leki homeopatyczne na migrenę?


Gość a...m

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gosiaaa121342

Polecam olej BD 10 % hempbrker kupisz na www.konopiafarmacja.pl
Pierwsze pozytywne skutki zażywania olejku CBD zauważyłam już po pierwszym miesiącu jego stosowania. Problem ze skupieniem uwagi i z koncentracją zmniejszył się w znacznym stopniu, co było dla mnie niezmiernie ważne zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Po kolejnym miesiącach stosowania olejku minęły całkowicie drętwienia lewej ręki, które występowały bardzo często w przypadku mojej choroby. Następnie całkowicie ustąpiły skurcze mięśniowe w nodze, które miewałam codziennie przez okres prawie 4 lat!

Dodam, że skurcze były na tyle silne, że leki rozkurczowe, uzupełnianie magnezu czy rehabilitacja nie przynosiły efektu. Po zastosowaniu olejku ustąpiły całkowicie. W trakcie stosowania olejku CBD nie miałam ani jednego ataku migreny.

Odnośnik do komentarza

Od jakiej dawki gardanu zaczynasz, czy na taki średni ból to pół tabletki wystarczy bo wiem że można je dzielić, byłam u dentysty i ząb mnie boli od wczoraj, spać nie mogłm, znalazłam że ten gardan polecają na ból ale byłam w aptece i nie było, musze ię wybrać do innej i go gdzieś kupić bo paracetamol słabo podziałał

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...