Skocz do zawartości
Forum

Czy wypalenie zawodowe grozi w przyszłości zachorowaniem na nowotwór?


Gość j...l

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją pierwszą działalność rozpoczęłam w 92 roku po pierwszym roku studiów... Różne okresy, kryzysy, sukcesy i momenty wypalenia również przeżywałam. Zmieniamy się po drodze, jednak w cytowanym tutaj „Micie przedsiębiorczości” oprócz wielu innych mądrych zdań jest jedno, które bardzo mocno we mnie zostało i którego używam na warsztatach „Nie martw się, że stracisz swój biznes, martw się, jeśli codziennie tracisz dla niego swoje życie.” I jeszcze drugie, które mówi, że jeśli nasze strzały nie dolatują do celu, to znaczy, że za słabo je niesie nasz duch. I to jego trzeba wzmocnić. Długo płakałam, jednak zrozumiałam wtedy, że moje kryzysy były darem, sygnałem do zmiany. Wołaniem ciała i duszy o coś, co było ważne, dawało inspirację, energię, co zniknęło z oczu. Aleksandra i wszystkie Niezależne i Odważne Kobiety, które prowadzicie swoje biznesy - wtedy jest nam w nich dobrze, kiedy prowadzimy je dla jakiegoś naszego głębszego sensu i wartości oraz dbamy o poziom energii naszego ciała, umysłu, psychiki, o relacje. I przede wszystkim o siebie. Z pustego i Salomon nie naleje. Zerknijcie sobie tutaj. Na stronie jest opisane jak mozna z tym walczyć...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...