Skocz do zawartości
Forum

napoje energetyczne mogą w dużym stopniu wpłynąć na moje zdrowie?


Gość Marlenaxx8

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marlenaxx8

Mam 20 lat. Od 3 lat pije napoje energetyczne około 2-3 puszek dziennie. Na samym początku nie zauważyłam żadnej różnicy co do tego jak się czuje. Po dłuższym czasie trochę się zmieniło. Na początku zaczęłam chodzić osłabiona gdy go nie wypiłam, teraz można ująć że bez niego nie obudze się. Mam problemy ze wstawaniem rano na godzinę 6 do pracy, a wieczorem problemy z zasypianiem. Bardzo łatwo mnie zdenerwować choć nigdy wcześniej tak nie było. Czuję również usisk w żołądku lecz nigdy nie myślałam co dokładnie to powoduje.
W związku z tym chciałabym się dowiedzieć czy napoje energetyczne mogą na mnie aż tak źle wpłynąć?
Czy konieczny jest w tej chwili lekarz?
Czy po 3 latach picia tylu napojów energetycznych mogłam już sobie zniszczyć zdrowie?

Nigdy nie byłam u lekarza w tym kierunku więc ważna jest dla mnie każda rada jaką mogę otrzymać. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Też tak piłem kilka lat temu, mając przekroczone już 50 lat. I też organizm dawał takie sygnały, zajrzałem więc do kumpla lekarza po poradę. Odstawiłem na pare miesięcy, wszystko wróciło do normy. Teraz pije 2-3 razy w tygodniu małą puszkę i jakoś nic mi nie dolega. nie znaczy to że polecam tak popijać. To powinno byc okazjonalne, jak już "padasz na twarz", ale stanowczo od zaraz odstaw na parę miesięcy zeby organizm mógł sie zregenerować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...