Skocz do zawartości
Forum

Jak się odchudzać? Mam 12 lat, ważę 58 kg i mam 161 cm.


Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadwagę? Co zrobić żeby schudnąć? Nie wiem, głodzić się? Bo już sama nie wiem. Chcę chociaż ważyć 50 kg.

Często, gdy mi się na przykład nudzi- podjadam. Chcę to jakoś zwalczyć, ale nie mogę...
Czytałam bardzo dużo w internecie co robić, lecz to mi również nie pomogło.
Na ogół jadam tak:
Śniadanie tak jakoś przed 7.00 (przed szkołą) i na śniadanie jem zazwyczaj musli lub kanapki z sałatą, szynką/serem i pomidorem.
Drugie śniadanie jem w szkole, tak około 9.00- 11.00 i zazwyczaj jest to jabłko albo również kanapka z sałatą i szynką/serem.
Obiadu czasami nie jem, ale jeżeli zdarzy się taka okazja to zazwyczaj obiad jest taki standardowy, czyli np. ziemniaki,kurczak i jakaś sałatka.Jem go tak ok.15.00-16.30.
Potem już jak zjem obiad raz na jakiś czas tak o 19.00 pije koktajl z mleka,banana oraz garstki płatków owsianych.
Oczywiście największy problem mam z tym, że między posiłkami podjadam. Jem również trochę duże porcje jak na dwunastolatkę. Gdy zjem mniejszą porcję-bardziej chcę mi się podjadać. Bardzo proszę o pomoc ;/

Ps. Zapomniałam wspomnieć, kilka dni temu zaczęłam ćwiczyć...

Odnośnik do komentarza
Gość Dziewczyna 12 letnia

Hej na przykładzie mojej koleżanki mogę ci powiedzieć ,że ona ma rocznikowo 13 lat i waży 59 kg jej wzrost to ok. 156 cm po wyglądzie wydać jej otyłość (lubi jeść słodycze).Natomiast ja mam 12 lat i ważę 50 kg przy wzroście ok. 153 cm ,a moja mama waży około 50 przy wzroście 157 cm i ma 30 lat.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...