Skocz do zawartości
Forum

Jak leczyć wrastający paznokieć?


Gość o...l

Rekomendowane odpowiedzi

Komentarz do wpisu Jertina: oczywiście każdy lekarz i gabinet kosmetyczny może podejmować się leczenia wrastających paznokci! Problem polega na tym , że pacjent przychodzi przeważnie w stanie wymagającym działań (zabiegów) w osłonie antybiotyku , tzn.2-3dni przed i 2-3dni po za biegu!-kto wypisze receptę na antybiotyk w gabinecie kosmetycznym? Poza tym - jaki sposób postępowania?-przeważnie istnieje potrzeba "klinowego" wycięcia płytki paznokciowej , oczyszczenia zainfekowanego środowiska i czasami-założenia szwów! Z mojego , wieloletniego doświadczenia wynika , że taki sposób postępowania jest skuteczny i TRWAŁY!!! Pozdrawiam , z wyrazami szacunku , z.żurawski

Odnośnik do komentarza

Bardzo polecam Centrum Stopy w Warszawie, mają tam naprawdę fajny zespół z wykwalifikowanymi osobami. Używają bardzo profesjonalnych produktów z którymi spotkałam się tylko tam. Pani Agnieszka, która mi pomogła, w zrozumiały sposób wszystko mi wytłumaczyła, jakie będzie postępowanie krok po kroku co jest dla mnie bardzo ważne. Naprawdę polecam!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...