Skocz do zawartości
Forum

Bardzo wysokie ciśnienie przez krótki okres czasu


Gość Zbyszek000

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zbyszek000

Chciałbym się dowiedzieć czy jak się miało bardzo wysokie ciśnienie przez krótki okres czasu to czy to nie jest ryzykowne i nic mi nie będzie? Byłem na akupunkturze (paradoksalnie chciałem leczyć newicę lękową - lek wysokości czy przestrzeni, loty samolotem, mocniejsze bicie serca) i miałem napad lęku, lekarz się przeraził po zmierzeniu ciśnienia. Po minutach od tego zdarzenia cisnienie wróciło do normy (troszke podwyższone).Teraz mam cały czas w normie (bezpieczne) ale mam traume z tego powodu. Jestem osobą nerwową i wszystko przeżywam. Teraz z tego powodu mam czasami stan lękowy dlatego chciałbym się dowiedzieć czy nawet jak się miał0 bardzo duże ciśnienie to nic i się nie stało.

Odnośnik do komentarza
Gość Zbyszek000

mogę być spokojny o to że nic z żyłami czy tętnicami się nie stało? Ten lekarz powiedział ze nie było takiego wskaznika by cisnieniomerz pokazał cisnienie. To mnie przeraziło. Dał mi tabletki na cisnienie i neocardian potem mi spadło. Jego nie chcę o to pytać bo nie jest kardiologiem. Więcej już nie pójdę do niego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...