Skocz do zawartości
Forum

Dolegliwość związana z oczami, mózgiem albo psychiką ?


WikiHere

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Chciałabym się dzisiaj podzielić pewnym zjawiskiem, o którym nic nie wiadomo a może nawet przy okazji czegoś się o tym dowiedzieć. A mianowicie mając jakieś 11/12 lat prawdopodobnie podczas w-fu (Nie pamiętam dokładnie to sporo lat temu) odnotowałam, że jakby znikają wokół mnie różne rzeczy. Tzn są tam dalej ale ja ich nie widzę i tak jest przez jakiś czas. Ja sobie to nazwałam taką ''Fazą 1". Zaraz po tym, czyli w fazie 2 na moim polu widzenia wyskakuje ogromna ''plama'' np. po środku, która również mi zasłania to pole widzenia i wyglądem przypomina takie śnieżenie w telewizorze. Zapomniałam napisać, że przez cały czas bolą mnie oczy. No i w tej 3 fazie jakby drętwieją mi niektóre części ciała. No czyli prawa ręka, prawa noga i prawa część języka. Jak już mi przestaną drętwieć to zapominam wszystkie słowa. Nie jestem w stanie powiedzieć tych najprostszych np hej i nawet jak przetwarzam dane słowo w myślach i próbuje je wypowiedzieć to nie mogę po prostu. Nawet myśleć wtedy nie mogę. Wielokrotnie lądowałam przez to w szpitalu, za każdym razem robiono mi wiele badań, które niestety na nic nie wskazywały. podczas mojego ostatniego pobytu czyli około miesiąc temu lekarze postanowili wysłać mnie do psychologa i to dlatego że moje sznyty zostały zauważone przez jedną z pielęgniarek. Poszłam do tego psychologa opowiedziałam o tej "chorobie" po raz setny i dostałam skierowanie do psychiatry. U psychiatry znowu to opowiedziałam i dalej nic nie stwierdzono. Niektórzy twierdzą, że to przez stres. Owszem bardzo często się stresuje czy to szkołą  czy jakimiś problemami i ogólnie myślę coraz częściej, że tego stresu może być o wiele więcej niż mi się wydaje. Jeszcze inna nauczycielka powiedziała, że to nadciśnienie a mój tata twierdzi, że to przez nadwagę, której praktycznie nie mam. Po tym całym procesie, który sobie nazwałam zresetowaniem mózgu, nie pamiętam dużo rzeczy, strasznie trudno jest mi się skupić i jak czytam to pojawiają mi się jakieś małe plamki. Nie powiem, że nie ale strasznie utrudnia mi to życie. W każdym momencie może mi się to stać. A i więcej niż 4 razy miałam tak na/po wychowaniu fizycznym. Ostatnio mi się utrzymał ból głowy przez dłuższy czas a jeszcze wcześniej przez kilka dni jeszcze mnie bolało oko. Dziękuję za wysłuchanie i proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli dużo z tego ,o czym piszesz dzieje sie po w-f to na pewno jest to związane z ciśnieniem w czaszce, uciskiem na nerwy oczne, może jakimś uciskiem na określone obszary mózgu.Czy tylko krew napływająca do mózgu gwaltowniej i więcej na skutek ćwiczeń fizycznych to powoduje?

Po prostu musisz byc uparta i ciągle chodzić po specjalistach, żeby zechcieli Cie jak najdoglebniej zbadać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...