Skocz do zawartości
Forum

Walka z trądzikiem w wieku 19 lat, brak rezultatów.


SFkrz97

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od kilku lat borykam się z trądzikiem, jednak w przeciągu ostatnich paru miesięcy problem ten się nieco nasilił, a mianowicie pojawiło się dużo więcej krost i zaczerwienień. Byłem u dermatologa i przepisał mi maści Izotziaja oraz Klindacin T, a także tabletki doustne Tetralysal, jednak po tych lekach nie zauważyłem żadnej poprawy na mojej twarzy, mimo to że kosztowały ponad 100zł. Z domowych sposobów testowałem maseczkę z kurkumy, miodu i mleka, jednak po tym również nie widzę zadowalających efektów. Jaki może jeszcze być sposób na zniwelowanie mojego problemu? Prawdę mówiąc to już sam nie wiem co mam robić, dopada mnie frustracja z tego powodu. Poniżej zamieszczam dwa zdjęcia (czoła i policzka) gdzie natężenie trądziku jest najsilniejsze. Proszę o pomoc i pozdrawiam.

monthly_2017_01/walka-z-tradzikiem-w-wieku-19-lat-brak-rezultatow_4436.jpg

monthly_2017_01/walka-z-tradzikiem-w-wieku-19-lat-brak-rezultatow_4437.jpg

Odnośnik do komentarza

Poproś dermatologa o doustny lek "Izotek". Przez wiele lat walczyłem z tym dziadostwem i nic nie pomagało. Ale w końcu przepisali mi Izotek i po kilku miesiącach W KOŃCU pozbyłem się problemu. Lek ma mało fajne skutki uboczne z czego najgorsze to pogorszenie samopoczucia i i obniżenie nastroju. Ale za to lek daje niemalże 100% gwarancji wyleczenia. Naprawdę warto.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...