Skocz do zawartości
Forum

Pieczenie w cewce moczowej. Badania nic nie wykazują.


Gość Leszekmasakra

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Leszekmasakra

Witam Państwa. Mój problem zaczął się w połowie grudnia. Jakoś trzy tygodnie po stosunku zaczęła mnie szczypać cewka. Badania nic nie wykazują. Ogólne moczu i posiew są ok. Jestem jednocześnie chory na boreliozę więc biorę doxycylinę, summamed itp. które to są lekami na choroby weneryczne i mi nie przechodzi. Lekarka zapisała mi teraz maść pimafucort i też nie pomaga. Nie mam żadnego wycieku, a szczypie dalej. Co to może być?

Odnośnik do komentarza

Ale szczypie tylko przy oddawaniu moczu, czy cały czas. Jeśli przy mikcji, to może schodzi tzw piasek, mikrozłogi. Pij dużo i spróbuj jakiegoś ziołowego preparatu na oczyszczanie dróg moczowych. W aptekach i sklepach zielarskich jest ich pełno

Odnośnik do komentarza

A jest zaczerwieniona? Skoro nic badania nie wykazują, to może być najprostszy powód - jakaś alergia na proszek do prania, źle płukana lub szorstka bielizna. Spróbuj rumianku, a jeśli jest jakieś zewnętrzne podrażnienie - maści na odparzenia u dzieci Linomag, Sudocrem

Odnośnik do komentarza
Gość Leszekmasakra

Zaczerwieniona? Myślę, że wygląda tak jak zawsze.

Może powinienem mieć zrobione badania krwii na wszystkie choroby weneryczne i wtedy coś się w wynikach pokaże? Czy lekarz rodzinny da mi skierowanie na takie badanie? Prywatnie mnie nie stać. A może powinienem pójść do jakiegoś wenerologa?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...