Skocz do zawartości
Forum

Otępienie


leszko8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam na imię Kamil, mam 19 lat. Od dłuższego czasu mam pewien problem, a mianowicie gdzieś w okolicach 2 gimnazjum poczułem, że coś się ze mną stało, coś mnie wyraźnie otępiło, zgubiłem koncentracje, dużo osób w pewnych sytuacjach mówiło mi i mówi do tej pory: "Obudź się!"; "Zacznij myśleć" itp. Przed tym "zdarzeniem" byłem bardzo ambitnym, pełnym wigoru i testosteru nastolatkiem, umiałem się mocno skoncentrować. Zmiana była zauważalna w każdej sekundzie mojego życia. Od małego gram w piłkę i po tym dziwnym "otępieniu" (bo nie wiem jak to określić) wyraźnie nie mogę się skupić na boisku, nie gram i nie myślę na boisku tak jak kiedyś, nie mam takiej koordynacji ruchowej, gubię się w wielu sytuacjach. Dziś doszło już do tego, że jak rozmawiam z kimś to po prostu czasami zapominam o czym miałem mu powiedzieć lub np wziąłem ze sobą telefon, a po 1 minucie nie pamiętam gdzie go dałem. I to moje zapominanie zdarza mi się wszędzie.. :( W gimnazjum gdy to zauważyłem od razu poinformowałem moją mame, że coś się ze mną stało i od razu rozpoczęliśmy "dochód" w tej sprawie. Miałem robiony tomograf komputerowy, podpinali mi jakieś elektrody dookoła głowy, miałem robione badania krwi i wszystko było w porządku. I tak minęło prawie 5 lat, a ja ciagle wiem, że dalej jestem "otępiony". Po prostu nie wiem już co mam robić, nie mam sił ani pomysłu co mogło mi się stać... Powoli wprowadza mnie to w dziwne myśli i w depresje...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...