Skocz do zawartości
Forum

Bóle stawów w młodym wieku


Rekomendowane odpowiedzi

Bliska mi osoba ma poważne problemy ze stawami od 4 lat. Towarzyszy temu mocne zmęczenie i senność, nawet po długim spaniu. Bolą ją okresowo łokcie, nadgarstki, przednie mięśnie ud i łydek. Uczucie zimna i ból jak po maratonie. Do tego doszedł ból stóp, przez co nie może prowadzić samochodu w okresie bólów. Bóle te pojawiają się same, trwają różnie: dni, tygodnie, potem same ustępują bez powodu i po pewnym czasie znów wracają. reaktywuje je zawsze wysiłek (np. taniec, ...) lub chłód (np. kąpiel w jeziorze). Po wygrzaniu i biernym odpoczynku jest trochę lepiej. Chorobie tej czasem towarzyszy gorączka i opuchnięcie palców i ciała. Ostatnio okazało się,że ma także endometriozę. Przed 2014 r. nie było jednak problemu z płodnością. Miała badania hormonów i wyszło wszytko ok. Po laparoskopii (po której wykryto tą chorobę) ta pierwsza choroba zniknęła na miesiąc, potem znów wróciła. (może jakieś leki w szpitalu, środek na przeczyszczenie lub leżenie pomogło. Nie wiem).
Latem ma problemy z oczami. Boja ją mocno gałki oczne po ostrym świetle lub jaskrawych kolorach lub mrugającym świetle. Ma bardzo niska masę ciała (rodzina raczej na odwrót). (może to też mieć związek z tą pierwszą chorobą).
Robione były badania na: 2 razy na boreliozę, raz na toksoplazmozę i ostatnio na pasożyty z kału. Wszytko negatywne. Proszę o pomoc, nie wiem już co może być powodem i gdzie szukać pomocy. Ta choroba nie pozwala normalnie funkcjonować.

Odnośnik do komentarza
Gość Gratians

Dużo kolagenu i Q10 w postaci ubichinolu. To pomoże na stawy. Natomiast trzeba się zastanowić nad przyczynami. Badania poziomu witamin , hormonów, minerałow. Jedzenie jak najmniej chemiczne. Uzupełnienie witamin W szczególności C, D3, K2, A, E tylko czyste witaminy i naturalne.

Bardzo dobre rezultaty dają dzialania fizjoterapeutyczne:

https://fizjoterapiainfo.pl/laseroterapia-biostymulacja-laserem-w-fizjoterapii/

Jak wprowadzenie biostymulacji laserem. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...