Skocz do zawartości
Forum

Problemy z wypróżnianiem


Gość p...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam 17 lat i od tygodnia mam problemy z wypróżnianiem.Zaczeło sie to tydzień temu.Na początku kiedy chciałem sie wypróżnić miałem problemy z od daniem stolca od razu.Dopiero po paru wizytach w wc udawało się ale z wielkim trudem.Tak przez trzy dni.Teraz to od 3 dni wogóle nie moge odać stolca mimo parcia.Dawniej nie miałem takich problemów,stolec odawałem co najmiej 1 raz dziennie.Jakimi sposobami na to zaradzić.Czy lekki przeczyszczające czy jakieś inne domowe sposoby.Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Przyczyn może być bardzo dużo, przede wszystkim za mało informacji na temat diety, czy coś się zmieniło w ostatnim czasie? Domowe sposoby dobrze jest wykorzystać zanim upłyną 3 dni czyli wszystkie śliwki, siemię, kefir, jabłko, woda z cytryną rano, 2szt. kiwi na czczo. Później problem będzie się tylko nasilał, lepiej od razu kupić w aptece dicopeg, a jeśli problem się powtórzy nie zwlekać z wizytą u lekarza.

Odnośnik do komentarza

Przyznam, że reagowałem podobnie, jak ty. Tak, to dziwne, ale 90 proc. ludzi nie wie, jak trzeba się prawidłowo wypróżniać. I teraz dla części kończy się to pewnymi konsekwencjami, a w przypadku innych konsekwencji nie ma żadnych. U mnie były. A najgorsze, a w sumie może najlepsze było to, że jedno użycie tego urządzenia odblokowało mnie i zrobiło się normalnie. Chodzi o Goko. Ja muszę zabierać to nawet na wyjazdy wakacyjne, ale przynajmniej mam święty spokój. No i wiem, co oznacza nie mieć tego spokoju.

Odnośnik do komentarza

Ok, wygoglowałem. Poważnie wozisz to na wakacje? Ktoś ci powiedział, że może Ci to pomóc? No ja mogę spróbować, tylko jak ocenić, czy u mnie o to chodzi? No chyba nie bardzo jest jak, co nie? Podejść do tego na zasadzie - a może?

Odnośnik do komentarza

Jeśli jesteś z Wrocławia, to mogę Ci pożyczyć za kaucją na kilka godzin ;-) Poważnie. Jeśli żadne inne rozwiązania nie pomagały, to raczej musisz testować. To nie jest byle jaki problem - to niszczy życie, ale rób, jak uważasz. Obstawiam, że Goko powinno ci pomóc.

Odnośnik do komentarza

Używam Goko od ponad 2 miesięcy. To rozwiązanie dało mi normalność, chociaż też wyglądało jak dla mnie trochę dziwnie i w sumie w dalszym ciągu znajomi nie rozumieją, dlaczego potrzebuję Goko do wypróżniania. Ale kto nie wie, jaki to jest ból, ten nigdy tego nie zrozumie.

Odnośnik do komentarza

Przechodziłam przez ten temat naprawdę długo i sobie poradziłam. Nie, żadne leki. Faktycznie problem rozwiązało Goko. Też bym nie powiedziała, że to może dać efekt. Niby lekarze, kupa kasy wydana na wizyty, a zero efektów. To nie powinno w ten sposób wyglądać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...