Skocz do zawartości
Forum

Wypadające włosy!


Gość olga1234

Rekomendowane odpowiedzi

Od roku strasznie wypadają mi włosy. Wczesniej miałam grube piekne długie i zdrowe. Robilam badania i wszystko wyszło okej z tarczycą nie mam problemów. Biorę witaminy, skrzyp. Różne ziołowe szampony, odżywki itd, ale nic nie pomaga :c Co moge zrobic zeby przestały wypadać, niedługo bede łysa :c

Odnośnik do komentarza

Konieczna wizyta u dermatologa. Też mam ten sam problem- trzeba zbadać i uzupełnić hormony. Obecnie stosuję od dwóch tygodni płyny do wcierania w skórę głowy z estradiolem i już pomogło- włosy przestały wypadać. Potem Loxion 5%. Czeka mnie jeszcze wizyta u ginekologa.

Odnośnik do komentarza

~majka ap 76
Konieczna wizyta u dermatologa. Też mam ten sam problem- trzeba zbadać i uzupełnić hormony. Obecnie stosuję od dwóch tygodni płyny do wcierania w skórę głowy z estradiolem i już pomogło- włosy przestały wypadać. Potem Loxion 5%. Czeka mnie jeszcze wizyta u ginekologa.

Robiłam badania na hormony. Jedyne co to lekko zawyzony testosteron i prolaktyna (na nią dostałam lek). Estradiol i progesteron w normie. Nie mam problemów ze skórą głowy. Stosowałam wcierki Jantar i ziołowe chyba z łopianem z apteki nie pomaga :/

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że odżywki są potrzebne przy kompleksowej pielęgnacji włosów oraz przy wszelkich problemach związanych ze skórą głowy i włosami. Pozytywne efekty uzyskuję się dopiero przy wspólnym działaniu szamponu i odżywki jednej linii kosmetyków. Zestawy spa-tiande są specjalnie przygotowane na wszelakie dolegliwości związane ze skórą głowy i włosami.
Nasze włosy codziennie doznają negatywnego wpływu środowiska, czego rezultatem są one tłuste u nasady, z suchymi końcówkami, pozbawione siły i zdolności do samo odbudowy. Szampony, balsamy i odżywki spa-tiande wykorzystują unikalne właściwości komponentów naturalnych, głównie ziół leczniczych umieszczonych w starożytnej chińskiej "Świętej Księdze o Ziołach Cudotwórczych".
Czy wiesz, że...
*...codziennie tracimy 50-80 włosów, a w ich miejsce pojawiają się nowe?
*...w ciągu miesiąca włos rośnie na długość 1cm?
*...w ciągu roku włos rośnie na długość 12cm?
*...po 7 latach włos umiera osiągając długość 85cm?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...