Skocz do zawartości
Forum

Problem z temperaturą


Gość Jiin

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłam termometr elektroniczny, dałam za niego ponad 100zł ale niestety mu nie ufam. W instrukcji obsługi jest napisane, że temperaturę powinno się mierzyć na czole. Za każdym razem kiedy jednak przykładam termometr do czoła to pojawia się temperatura w okolicach 36,7. Dzieje się tak nawet wtedy, kiedy czuję, że ewidentnie mam podwyższoną temperaturę, np wtedy kiedy mam dreszcze, szklane oczy a nawet kiedy czuję, że jestem rozpalona. Termometr wtedy zawsze wskazuje 36,7.
Dzisiaj również jestem chora i nie jest ze mną aż tak źle jednak spróbowałam przyłożyć termometr do innych miejsc.
Tak więc
czoło-36,6
dekolt- 37,3
pacha- 38,1

Która temperatura to ta właściwa? A może powinnam wyliczyć średnią?

Odnośnik do komentarza

Niektórzy nie lubią elektronicznych termometrów takich jak BabyTemp od Sanity. Ale o ile w przypadku dorosłych nie ma problemu ze szklanym sprzętem o tyle przy dzieciach nie ma innej opcji i tylko z takim termometrem da się zrobić pomiar.

Odnośnik do komentarza

Co do tych bezdotykowych to polecam od sanity coś wybrać, bo firma ma sporo różnych termometrów, dodatkowo zawsze dba o jakość swoich sprzętów więc bez obaw będzie można u nich kupować. Między innymi model fast temp się bardzo dobrze sprawdza więc możesz sobie na niego zerknąć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...