Skocz do zawartości
Forum

Problemy z trawieniem


piter3167

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 26 lat, mam problemy z trawieniem(nieregularne wypróżnienia, gazy,dziwna konsystencja stolca-rolka papieru toaletowego wystarcza mi na góra trzy razy. Badanie kału: Barwa-brazowa kons.-papkowata Won-swoista Odczyn-6 Krople tluszczu-liczne Ziarna skrobi-nieobecne Włókna mięsne prażkowane-dosc liczne. Morfologia krwi: (wymieniłem tylko te nie w normie): RDW SD - 46.1 RDW CV - 14.9 PDW - 16.8 Monocyty - 11.8 Ślad leukocytów w moczu, nieliczne nabłonki płaskie. krew utajona w kale wynik ujemny. Dodam, że kilka miesięcy temu przeszedłem operacje przepukliny pachwinowej (według lekarza dość dużej). Od kilku dni staram się nie sporzywać czerwonego mięsa, mniej jeść, zero alkoholu lecz efektów na razie nie widać. Czy ktoś mi poleci co dalej z tym robić?

Odnośnik do komentarza

U lekarza jeszcze nie byłem, gdyż badania zrobiłem dwa dni przed wyjazdem z kraju i otrzymałem je online. Oczywiście mam zamiar się zgłosić ale będzie to dopiero za 4 tygodnie. Brak pasożytów w kale. Powiedz mi jakich ziół używałeś, mam 4 tygodnie więc warto spróbować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...