Skocz do zawartości
Forum

Boczne skrzywienie odcinka lędźwiowego kręgosłupa


Gość Magdalena_123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Magdalena_123

Bardzo proszę o interpretację zdjęcia rentgenowskiego kręgosłupa piersiowego i lędźwiowego.
Kręgosłup lędźwiowo-krzyżowy: Poziome ustawienie kości krzyżowej. Boczne skrzywienie odcinka lędźwiowego kręgosłupa z asymetrycznymi przewężeniami przestrzeni m/trzonowych.
Kręgosłup piersiowy: Spłycenie kyfozy piersiowej. Niewielkiego stopnia boczne skrzywienie odcinka piersiowego kręgosłupa z asymetrycznymi przewężeniami przestrzeni m/trzonowych.

Czym to może być spowodowane? Dodam, że odczuwam straszne bóle pleców-odcinek piersiowy-dokładnie w tym miejscu palenie, pieczenie, mrowienie.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość DoctorQuinn

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej odpowiedzieć na Pani pytanie. By to zrobić, konieczne byłoby zebranie wywiadu, zbadanie Pani i ocena badań dodatkowych. Proszę skonsultować się zatem z lekarzem specjalistą, który na pewno pomoże Pani znaleźć odpowiedzi na powyższe pytania.

Odnośnik do komentarza
Gość Magdalena_123

Dodam, że mam 25 lat. Lekarz tylko przeczytał wynik, dał skierowanie na rehabilitację, która w ogóle nie dała żadnego rezultatu i to tyle. Nie wiem do kogo powinnam się z tym udać, kto może mi zinterpretować ten wynik, bo nie bardzo się na tym znam. Proszę o podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość MIEDNICA

Witam.Mam podobny przypadek było zlamanie kregoslupa c5 c6 L5 S1.L5 S1 trzyma miednice to kosc krzyzowa.Szpital sie mnie pozbył na to nie ma leczenia.Teraz już miednica sie rozeszła tak cała klatka piersiowa zapada sie do miednicy oderwana miednica idzie do góry pociągajac kończyny.Teraz całkowity zanik miesni wiem dla mnie nie ma już ratunku.Tak mnie zmarnował ortopeda a prawda jest taka ze człowiek ma dwie miednice mała dolna i jest też duża coz kiedy mała weszła w dużą rozrywa wszystko nawet bark zaszła miednica za miednice.CZEKA MNIE SMIERĆ MATKA SIE SMIEJE

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.04.2011 o 20:00, Gość Magdalena_123 napisał:

Bardzo proszę o interpretację zdjęcia rentgenowskiego kręgosłupa piersiowego i lędźwiowego.
Kręgosłup lędźwiowo-krzyżowy: Poziome ustawienie kości krzyżowej. Boczne skrzywienie odcinka lędźwiowego kręgosłupa z asymetrycznymi przewężeniami przestrzeni m/trzonowych.
Kręgosłup piersiowy: Spłycenie kyfozy piersiowej. Niewielkiego stopnia boczne skrzywienie odcinka piersiowego kręgosłupa z asymetrycznymi przewężeniami przestrzeni m/trzonowych.

Czym to może być spowodowane? Dodam, że odczuwam straszne bóle pleców-odcinek piersiowy-dokładnie w tym miejscu palenie, pieczenie, mrowienie.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

W dniu 14.04.2011 o 18:24, Gość Magdalena_123 napisał:

Dodam, że mam 25 lat. Lekarz tylko przeczytał wynik, dał skierowanie na rehabilitację, która w ogóle nie dała żadnego rezultatu i to tyle. Nie wiem do kogo powinnam się z tym udać, kto może mi zinterpretować ten wynik, bo nie bardzo się na tym znam. Proszę o podpowiedź.

 

W dniu 14.04.2011 o 18:24, Gość Magdalena_123 napisał:

Dodam, że mam 25 lat. Lekarz tylko przeczytał wynik, dał skierowanie na rehabilitację, która w ogóle nie dała żadnego rezultatu i to tyle. Nie wiem do kogo powinnam się z tym udać, kto może mi zinterpretować ten wynik, bo nie bardzo się na tym znam. Proszę o podpowiedź.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...