Skocz do zawartości
Forum

Pilny przekaz od okulisty


Gość h...m

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem z tym okiem w szpitalu czekałem 8 h w kolejce,a lekarka co przyjmuje w moim mieście nie ma pojęcia co robi,2 razy się o tym przekonałem. Dlatego chce iść do lekarza innego z nfz tyle że tam mają terminy a jak dam im przekaz to mnie od razu wpuszczą. Więc ile czasu jest ważny ten przekaz ?.

Odnośnik do komentarza

ka-wa
Z tego co wiem to skierowanie jest ważne miesiąc,ale tak długo czekasz z ciałem obcym w oku?

Po drugie nie jest potrzebne,w takim wypadku, skierowanie,
idziesz do szpitala na ostry dyżur,przyjmują bez problemu.

Konkretnie co masz w tym oku,jakiś opiłek się przykleił ,boli Cię oko?

Oko mnie nie boli nie mam ropy,czuję kłucie kiedy zamknę powiekę i popatrzę w górę i na lewo i prawo w górę. W lusterku widzę pod powieką taką jakby srebną żyłkę wygląda jakby coś tam było w tym oku,nic z tam nie wystaje taka jakby żyłka. Dodam że jak byłem w szpitalu to oko sprawdzało mi 2 lekarzy miałem również zabarwiane oko w celu lepszej widoczności i lekarze stwierdzili że ciało wypadło i została ranka,miałem również badania oczu byłem tam chyba z 20 minut. Kosiłem trawę i wpadł mi do oka ziarenko piasku,chciałem powieką jakby wybrać ten piasek ale już czułem kłucie w tym oku,pewnie tym ruchem wbiłem to sobie w powiekę.Oczywiście dostałem leki maść na lepsze gojenie,antybiotyk, i jakieś sterydy. A te uczucie kłucia jest takie same jak w dzień jego wbicia. Kiedy te ciało się wbiło to nie czułem bólu ani łzawienia po prostu kłucie i tyle.

Odnośnik do komentarza

Jakby się miało wbić,to w oko ,a nie pod powiekę,być może to miejsce w oku jest tak podrażnione,bo to jednak duża siła,a być może zostałeś uderzony w powiekę z zewnątrz ,przez co jest podrażniona i powieka i oko ,a nic tam nie siedzi ,nie wiem,tak można gdybać.
Powiem Ci tylko ,że jakby tak długo siedziało Ci ciało obce i podrażniało oko ,to by były jakieś następstwa ,oko by bolało, zaczerwieniało się czy ropiało,tak się organizm broni.

Wybierz się jeszcze prywatnie do okulisty,ale skoro dwóch lekarzy postawiło taką samą diagnozę,to pewnie jest tam tylko ranka,a ta żyłka to mogła być od zawsze,jak powiekę wywiniesz ,to ona wydaje się wypukła ,ale jak powieka jest na swoim miejscu ,to się naturalnie chowa.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

ja na twoim miejscu nie czekałabym na termin tylko od razu bym poszła prywatnie, z okiem nie ma żartów. Chodze do enelmedu niedawno jak czekałam przed gabinetem przyszedł chłopak z mega czerwonym okiem, od razu było widać, że coś jest nie tak i lekarz od razu go przyjął. Zrobisz jak będziesz chciał, ale jak będziesz czekał na wizytę na nfz to może się to nienajlepiej skończyć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...