Skocz do zawartości
Forum

Uczulenie na soczewki? Na tusz do rzęs? Zapalenie spojówek?


Gość comisiedzieje

Rekomendowane odpowiedzi

Gość comisiedzieje

Ok. dwa dni temu mi się "coś" zaczęło. Zauważyłam, że w jednym oku zebrało mi się jakby więcej tych czerwonych nerwów w jednym miejscu, koło kącika oka. A potem wieczorem już miałam jakby całe czerwone oko. Kupiłam krople. Następnego dnia ciągle było lekko czerwone. Pod koniec dnia było już okej.. Potem zauważyłam, że wdrugim oku dzieje mi się coś podobnego. Myslałam, że to może zapalenie spojówek, bo podobno przechodzi z jednego oka na drugie. Ale potem zniknęło. Ale dzis jest wieczór a mi się to znowu pojawiło. Więcej tych czerwonych nerwów zebranych blisko siebie, między kącikiem oczu a tęczówką. Soczewki zmieniłam na nowe, tusz zmieniłam, nie płakałam, nie pocierałam oczu. Nie wiem od czego to jest. Oko też tak dziwnie swędzi czasem, nie umiem powiedzieć w którym miejscu konkretnie.
Co to może być? Zapalenie spojówek? Uczulenie na soczewki? Jakaś alergia? Boję się:(

Odnośnik do komentarza
Gość comisiedzieje

Myje ręce, umyłam jak zakładałam. Wczoraj wpuściłam krople, dziś rano nie miałam tego. Po południu znowu zaczęło się robić. Tym razem w lewym oku. Prawe jest białe. Nie boli mnie nic. Soczewki noszę od 5lat, ten sam rodzaj, miesięczne. Chyba z 3 miesiące temu byłam u okulistki, wszystko było okej. Kosmetyków nie zmieniałam, nic do oczu nie pchałam.
Jeśli soczewki, to dlaczego? Dlaczego raz w jednym oku, raz w drugim.
To jest tak jakby więcej tych czerwonych nerwów zbitych i nawet nie z każdej strony oka tylko między kącikiem a tęczówką:(

Odnośnik do komentarza

a masz na coś innego alergię? Mi alergia wyszła niedawno i potem jak si eokazało ze reaguję alergią na pyłki to przy noszeniu soczewek jest gorzej, szybciej mi się oko podraznia chociaż tez stosuję te same, biorę na co dzień hitaxe fast na moją alergie i jest ok, uczulenie ustapiło i soczewki tez mogę normalnie nosic choć zastnawiam się nad jednodniowymi. Może spróbuj coś od alergii brać i zobacz czy jest róznica

Odnośnik do komentarza

Cześć. Polecam Ci  Oculocin Propo.  Bardzo fajne kropelki w takich zamykanych minimsach na podrażnione oczy i początkowe zapalenie spojówek. Bez konserwantów , bez recepty i  cena 23 zet.

U mnie się sprawdziły a poleciła mi je znajoma okulistka

Odnośnik do komentarza

Ja bym jeszcze przeszła się do okulisty u siebie w mieście, niech oceni sytuacje. Jesli ktoś jest z Warszawy to bardzo polecam Dzięgielewska instytut Oka. Bardzo w porządku klinika. ja miałam zapalenie spojówek, ale akurat nie od tuszu. Tylko miałam wirusowe koniec końców.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...