Forum Zdrowie

Zdrowie

Natalia166

Natalia166

Czy młody jęczmień pomaga w odchudzaniu ? Czytałam na internecie i piszę że tak , ale chciałbym się stuprocentowo upewnić . ;)

178956 natalia166 Kobieta, 17 lat, Warszawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~ridge

~ridge

Konkretnie to tego nie wiem. Ale gimnastyka i rozciąganie bardzo odchudza zresztą nie ma co się dziwić bo to katorżniczy trening. No i chyba stres odchudza. A ile masz wzrostu i kg?

Natalia166

Natalia166

Mam 160 cm wzrostu i ważę 63 kg . Strasznie dużo przytyłam . Ważyłam 2 miesiące temu 48 kg . Nie wiem co sie dzieje . Najgorsze jest to że poprzez sport , diete to ta waga nie chce spaść .. ;/

~ridge

~ridge

Twoja masa 2 miesiace temu byla naprawdę idealna. Taki nagly skok wagi to moze objaw choroby? Bardzo wiele chorób moze powodować tycie. I te mniej i te bardziej poważne choroby. Wydaje mi się ze jeżeli faktycznie to jakaś choroba spowodowala-to wpadnę domowe diety i wysilki itak nie rozwiążą calego problemu.

~majkalisa

~majkalisa

Ile masz lat, jeśli mogę zapytać? Ja w wieku 16 lat przytyłam gwałtownie 10 kg. Po paru latach, jak skończyłam 19 lat waga wróciła do normy i nie zmienia się do tej pory. Co do jęczmienia to wątpię. Ja brałam jęczmień w tabletkach przez 2 miechy i nic nie schudłam, ale może w innej formie będzie działał.

Natalia166

Natalia166

Mam 16 lat. ;)
Właśnie myślałam o jeczmieniu w tabletkach . Na internecie tak zachwalają i właśnie nie wiem czy naprawdę coś da. :/
Dziękuję za odpowiedź :)

WiolkaKlaman

WiolkaKlaman

trzeba najpierw sprawdzić skąd się wzięły zaburzenia wagi, dopiero wtedy można zacząć coś działać.

161774 wiolkaklaman Mężczyzna, 37 lat, Gdańśka