Forum Zdrowie

Trądzik skóry czy grzybica?

~Powerfromflower

~Powerfromflower

Witam serdecznie,
Mam maly duzy problem mianowicie cierpie na wysypy n skorze plecow klatki piersiowej twarzy i skory glowy pryszczy, niby nic, najpierw pojawia sie zaskornik pozniej zaczerwienienie a z tego moze nawet czyrak wielkosci malego.paznokcia. Jestem sportowecem oraz trenerem, mam tyle ruchu w ciagu dnia ze czasem umiem sie spocic pare razy.
Moje objawy ktore towarzysza wzmozonemu wysypowi:
- angina
-zapalenie spojowek
- oslabienie
- depresja
- dziwne nerwobole w okolicach brzucha
Lekarz mi mowi ze to sprawa zewnetrzna, chyba ze mnie kpi,
Zawuwazylem ze gdy jem duzo produktow z zawartoscia glutenu
Oraz produktow bialkowych i supli z amino problem sie.nasila.
Pracowalem nad enzymatycznoscia : papaina, bromelaina i nic, Verdiny nie werdiny tez nic...
Wyniki krwi ogolne super, watroba rewelacja cukier tez cholesterol jak najbardziej nerki tez, mocz kal super, wiec o co chodzi...
Leki na angine usuwaja caly tradzik ze mnie, srednio choruje 1-2 w roku a nic innego mnie nie ima
Lekarz gdy wspominam o Candidii ciska we mnie piorunami
Mowi ze jestem okazem zdrowia i taka moja natura - wg mnie gowno prawda,
Nigdy sie z tradzikiem nie.borykalem dostalem to kurestwo po 21 roku zycia tera mam 24, 3 lata walki o.piekno..
Ps. Pale ziolo od 17r zycia alkoholu papierosow nie tykam pozdrawiam

Odpowiedzi znajdują się poniżej

ka-wa

ka-wa

Nie wiem skąd do głowy przyszła Ci grzybica,która przede wszystkim charakteryzuje się świądem skóry.

Jak najbardziej Twoje zmiany pasują do trądziku,poczytaj sobie o tym w necie /wpisz np.trądzik u dorosłych/,a będziesz wiedział,co ma wpływ na takie schorzenie i jak sobie w miarę radzić,bo złotego środka, nie ma.

--

Szanuj zdanie innych...

104146 ka-wa Kobieta, 102 lata, Toruń
ka-wa

ka-wa

A jeszcze lepiej wpisz w wyszukiwarkę"Trądzik u mężczyzn. Skąd bierze się męski trądzik? Jak go leczyć?",
a wszystko będziesz wiedział.

--

Szanuj zdanie innych...

104146 ka-wa Kobieta, 102 lata, Toruń