Skocz do zawartości
Forum

Trądzik skóry czy grzybica?


Gość Powerfromflower

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Powerfromflower

Witam serdecznie,
Mam maly duzy problem mianowicie cierpie na wysypy n skorze plecow klatki piersiowej twarzy i skory glowy pryszczy, niby nic, najpierw pojawia sie zaskornik pozniej zaczerwienienie a z tego moze nawet czyrak wielkosci malego.paznokcia. Jestem sportowecem oraz trenerem, mam tyle ruchu w ciagu dnia ze czasem umiem sie spocic pare razy.
Moje objawy ktore towarzysza wzmozonemu wysypowi:
- angina
-zapalenie spojowek
- oslabienie
- depresja
- dziwne nerwobole w okolicach brzucha
Lekarz mi mowi ze to sprawa zewnetrzna, chyba ze mnie kpi,
Zawuwazylem ze gdy jem duzo produktow z zawartoscia glutenu
Oraz produktow bialkowych i supli z amino problem sie.nasila.
Pracowalem nad enzymatycznoscia : papaina, bromelaina i nic, Verdiny nie werdiny tez nic...
Wyniki krwi ogolne super, watroba rewelacja cukier tez cholesterol jak najbardziej nerki tez, mocz kal super, wiec o co chodzi...
Leki na angine usuwaja caly tradzik ze mnie, srednio choruje 1-2 w roku a nic innego mnie nie ima
Lekarz gdy wspominam o Candidii ciska we mnie piorunami
Mowi ze jestem okazem zdrowia i taka moja natura - wg mnie gowno prawda,
Nigdy sie z tradzikiem nie.borykalem dostalem to kurestwo po 21 roku zycia tera mam 24, 3 lata walki o.piekno..
Ps. Pale ziolo od 17r zycia alkoholu papierosow nie tykam pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Nie wiem skąd do głowy przyszła Ci grzybica,która przede wszystkim charakteryzuje się świądem skóry.

Jak najbardziej Twoje zmiany pasują do trądziku,poczytaj sobie o tym w necie /wpisz np.trądzik u dorosłych/,a będziesz wiedział,co ma wpływ na takie schorzenie i jak sobie w miarę radzić,bo złotego środka, nie ma.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...