Skocz do zawartości
Forum

Bóle karku i zawroty głowy


Gość malinkajustynka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość malinkajustynka

Dzień dobry, mam pewien problem który dręczy mnie już od dłuższego czasu. Zawsze męczyły mnie bóle głowy ale od dłuższego czasu staje się to nieznośne. Jakiś tydzień temu gdy byłam w pracy źle się poczułam, najprawdopodobniej gdy wychodziłam z siłowni przewiało mnie i bolał mnie kark. Parę dni temu doszły do tego zawroty głowy i to dość silne. Najbardziej boli mnie głowa z tyłu. Nie wiem za bardzo co mam teraz zrobić, wcześniej byłam już u neurologa bo boje się o swoje zdrowie lecz lekarz zbył mnie tabletkami przeciwbólowymi i antydepresyjnymi. Nie wiem czy ja przesadzam czy on, skąd biorą się te zawroty ? Czy może to być migrena ? Raz na jakiś czas ( powiedzmy raz w miesiącu ) zdarza mi się bardzo silny ból głowy, jest mi zazwyczaj wtedy niedobrze, nie mogę za bardzo mówić i czasami nawet leki przeciwbólowe mi nie pomagają, ale nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się żeby tak mi się w głowie kręciło! Nie wiem za bardzo co mam robić, proszę o jakąś rade i pomoc. Jutro idę na badania krwi, OB, morfologia i TSH ale czy one w czymś mi pomogą jeżeli chodzi o głowę ?

Odnośnik do komentarza

Podstawowe badania mogą pomóc w znalezieniu przyczyny pojawiających się bóli. Proszę dać znać czy wyniki są dobre. Poza tym radzę udać się do innego specjalisty. Środki przeciwbólowe nie pozbywają się problemu, jedynie go maskują. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...