Skocz do zawartości
Forum

Co się dzieję ?


Gość ghghgh

Rekomendowane odpowiedzi

Zaświadczam że nie brałem substancji odurzających.
Mam takie uczucie jakby moja głowa wyszła po za moje ciało , drgające ręce , drganie powieki , gorzej pojmuje , gorzej czytam , gorzej widzę , a wszystko jak gdyby zdrętwiało , co to jest ?

Odnośnik do komentarza

A jeżeli to cukrzyca ? Nie chcę jej mieć ! Co robić ? Mam takie poczucie jak by moja głowa była poza moim ciałem , gorzej pojmuje , gorzej czytam , gorzej widzę , plus drgawki ciało jakby drętwe , a kiedy chcę coś przeczytać czuje się jak gdyby mój mózg wyginał się na wszystkie strony. Trzęsą mi się ręce , mam poczucie jak gdyby fizyczne poczucie "braku siebie ".

Odnośnik do komentarza

ambra - Jak je zbadać ? Skąd że to nie wskazuje na cukrzycę.
Czemu elektrolity czyli sód i potas są tak ważne ?
yoorek - Przeczytałem ale wątpię czy to jest to , chociaż wszystko się zgadza.
To się leczy , co z tym zrobić ? Czuję się okropnie.

Odnośnik do komentarza

Jak długo to trwa? Czy byłeś już u lekarza?
Mam chorobę Meniera- podobne objawy. Zachęcam do wizyty u lekarza, a tymczasem zrelaksuj się i obejrzyj dobry film. To minie, zawsze mija.
Może to wcale nie jest nic poważnego, tylko zwykły wynik stresu :)

Odnośnik do komentarza

Ponad dwa tygodnie to trwa , mam dość , czuje się jakbym miał " lota ".
Byłem u psychiatry , ale on mi tylko zmierzył ciśnienie i powiedział że to stres , ale ja w to nie wierzę.
Biorę rękę do ręki i czuję jakby nie była moja.
Do jakiego lekarza iść ?
Nie umiem się zrelaksować , mam zbyt dużo powodów do smutku i problemów , być może nie mam stresu , ale nie wiem.
Kompletny odjazd , poczucie nieobecności.
Co mam robić ?

Odnośnik do komentarza

Nie mam jak iść do innego na razie.
Przed zjedzeniem słodyczy czuje się lepiej , ale nie wiem czy winne temu są słodycze , po zjedzeniu ciasta bolała mnie głowa przy skroni , miejscowo kilka razy , ostatnio codziennie boli mnie głowa , wątpię w to żeby to było z cukrem związane , nie wiem.
Czy to ma podłoże wyłącznie somatyczne czy też psychosomatyczne ?

Odnośnik do komentarza

Ale my nie jesteśmy w stanie cię wyleczyć. Tu jest potrzebna terapia, może leki? Przez internet się nie da. Szukaj psychologa lub psychiatry. Jest też pogotowie psychologiczne, może zadzwoń? Podaje info

Pogotowie psychologiczne tel. 116 123
Osoby przeżywające kryzys emocjonalny mogą skorzystać z bezpłatnej pomocy psychologicznej dzwoniąc pod numer 116 123. Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego uruchomił linię pod którą dyżurują specjaliści.

Renata Durda koordynująca pracę psychologów mówi, że mogą do nich dzwonić wszyscy którzy czują, że nie radzą sobie ze swoimi problemami - począwszy od zdrowotnych, czy rodzinnych do problemów w pracy.

Dyrektor Instytutu Psychologii Zdrowia profesor Jerzy Melibruda mówi, że nieleczona depresja jest bardzo niebezpieczna. Zazwyczaj nasila się prowadząc do utraty pracy, izolacji społecznej, a nawet prób samobójczych.

Psychologowie dyżurują pod telefonem od poniedziałku do piątku w godzinach od 14-stej do 22-giej.(IAR) :)
/www.esculap.pl/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...