Skocz do zawartości
Forum

osłabienie organizmu


Rekomendowane odpowiedzi

Od roku cierpię z powodu potwornego osłabienia organizmu. Nie mam na nic siły. Brak mi energii. Ciągle boli mnie głowa. Mam zawroty głowy i problemy z utrzymaniem równowagi. Jestem senna w ciągu dnia, a jak już położę się do spania nie mogę usnąć lub budzę się co chwile. Zlewają mnie zimne poty. Notorycznie mam zimne stopy i dłonie. Jest mi duszno. Moje średnie tętno to 90min. Ciśnienie 100/60. Częste tachykardie nadkomorowe. Mam także zaburzenia miesiączkowania. Częste, obfite miesiączki ze skrzepami. Ciągłe stany podgorączkowe, infekcje jamy ustnej, gronkowiec, grzybica. Mam powiększoną tarczycę prawy płat ok.24xl4x50mm.
Lewy płat ok.25xl4x50mm, cień ok 4,7mm, w płacie lewym 6mm guzek.

Cieśń ok.4,7mrn.

Odnośnik do komentarza
Gość Nicola13616

Ciągle biorę jakieś witaminki i tak już od roku. Magne B6 3 razy dziennie, elektrolity, wapń. Robie wyniki różnego rodzaju. Biegam od specjalisty do specjalisty. Nic nie udaje się ustalić. Możliwe, że mam poprostu pecha do lekarzy.

Odnośnik do komentarza
Gość Nicola13616

Lekarze stawiają różne diagnozy. Na ten moment stwierdzili niedokrwistość, hipokalemie. Jeśli chodzi o jedzenie to spożywam wszystko poza mięsem. Zastępuje je rybami. Najgorsze jest to, że bardzo często mam problemy z żołądkiem. Częste biegunki i nudności, uczucie ciągłego przelewania i uczucie przejedzenia. Bardzo często nie mam apetytu. Czuję jadłowstręt. Jestem coraz bardziej osłabiona. Nie mam na nic siły. czuję zmęczenie, senność. Często ląduje na pogotowiu albo pogotowie odwiedza mnie w domu. Dopóki nie odkryją co jest przyczyną będę się męczyć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...