Skocz do zawartości
Forum

Leki uchodzą razem z moczem


Rekomendowane odpowiedzi

Ale to jest tylko gdy biorę te tabletki, właśnie oddałem czyściutki mocz bez niczego bo nie wziąłem dzisiaj żadnej tabletki. Ale teraz jedną wziąłem i pewnie znowu będzie z tym. Barwnik nie jest w postaci granulek, jest wielkości mąki więc nawet niebyloby go widać, jedynie by go wybielał. To coś musi być z tabletki.

Odnośnik do komentarza

Wydaje sie ze to poczatki kamicy nerkowej a to co wydalasz to piasek i stad czeste oddawanie moczu,radze zrezygnowac z tabletek wapnia ,ktore maja bezposredni wplyw na to schorzenie,po za tym miales robione niedawno badanie moczu , czy cos pisze w pozycji skladniki mineralne.

Odnośnik do komentarza

Nie mam tej pozycji, może dlatego że nie zostało wykryte w moczu? Zresztą te minerały i tak mi nic nie mówią, rozumiem że szczawian wapnia to jest poprostu wapń wydalany z organizmu? Ja wczoraj i dzisiaj nie biore tych tabletek i czysty mocz, jutro zaczne sam magnez brać zobacyzmy czy znowu będzie leciało bo brałem oddzielnie 2 tabletki 4 razy dziennie (w sumie 8), ale to tylko 150% normy, przy tężczyce to wskazane (mam mocne mioklonie przed snem).

Odnośnik do komentarza

To co ci podalem moze swiadczyc tylko o kamicy nerkowej,ze robia sie zlogi w nerkach itd. Jezeli chodzi o skurcze moze lepiej brac magnez z witamina B6 ,lepiej sie wchlania, w ostatecznosci mozesz poradzic sie dobrego lekarza bo to wszystko moze byc,raczej na pewno jest zwiazane z przebyta choroba,mam nadzieje ze do tego nigdy nie wrocisz.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Magnez który biore jest z wit B6. W odstępstwie 2h brałem tabletke wapnia, jutro do niego wrócę i zobacze czy dalej będzie osad granulatu w moczu. Jeśli chodzi o skurcze to kompletnie nie wiem co to jest, są z okolic serca, na internecie nie mogę znaleźć żadnych informacji bo tylko o miokloniach pisze a u mnie jest o wiele mocniejsze, ale cały maj będę chodził po lekarzach. Do czego mam nie wracać?

Odnośnik do komentarza

Chyba wiem o co ci chodzi,o takie mocne szarpniecie z okolic serca,czesto temu towarzyszy szybkie bicie serca-jest wiele przyczyn ale jezeli przyznasz sie lekarzowi o swojej mlodzienczej przeszlosci,wiec od razu cie bez badan zbedzie,raczej nic nie mowic wiele,opisac dolegliwosci i niech skieruje na badania-sa przypadki ze nic nie wychodzi z badan i trzeba z tym zyc ale warto sie przebadac,czesto kojarzone jest z nerwica,jezeli mozesz pozwolic sobie na wizyte prywatna do kardiologa-to najlepsze wyjscie.

Odnośnik do komentarza

Właśnie ide do lekarza i ani słowem już nie powiem że piłem alkohol i miałem burzliwą młodość. Niech mnie bada, mam skierowanie do kardiologa i neurologa ale i prywatnie się przejde, obejde wszystkich w mieście, jak nie w tym to innym, chociaż najbardziej mnie wkurza jak czlowiek idzie, lekarz nic nie powie tylko każdy w ciemno tabletki przepisuje, olanie sprawy totalnie. Dlatego chce mieć najpierw badania i jasną diagonoze a potem ewentualnie wezme jakieś tabletki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...