Skocz do zawartości
Forum

zawroty głowy


Gość EmEl85

Rekomendowane odpowiedzi

Gość EmEl85

Mieszkam w UK od 2 miesięcy. Wczoraj dopadły mnie z zaskoczenia silne zawroty głowy. Nawet nie dawałam rady ustać na nogach. Do tego doszły nudności i wymioty. Koleżanka zawołała pogotowie. W szpitalu dali zastrzyki i tabletki do domu - prochlorperazine.
Dzisiaj już drugi dzień i zawroty nadal mam. Są słabsze, ale są. :( Co to jest? :((( Teraz nawet nie mogę normalnie funkcjonować. Czy to minie? :(((

Odnośnik do komentarza

A ja Ci powiem tak...z zawrotami walcze od listopadaaz do dzis) miałam milion badań,rezonansy i tomografy mózgu.Laryngolodzy ,5 neurologów,okulista,psychiatra...Byłam 3 razy w szpitalu i powiedziano mi ze choruje na SM ...pozniej na bolerioze...na szczescie to nic z tych chorób.Na ostatnia wizyte do nowego ortopedy zabrałam RTG kregosłupa szyjnego i co?!?!? Jak byk napisane zwężenia tętnic międzyszyjnych bla bla bla...tyle miesiecy a lekarze mieli mnie jedym slowem w nosie.Wiec polecam ci zrobic Rtg kregosłupa szyjnego :) zdrówka

Odnośnik do komentarza

Myślę, że w żadnym wypadku nie powinnaś lekceważyć takich objawów. Moja siostra miała podobne i zlecono natychmiast rezonans. Co prawda na nfz natychmiast oznacza niestety oczekiwanie, ale od ręki zrobiła je w Helimedzie w Katowicach. I tu faktycznie - rejestracja, badanie, wyniki - niemal od ręki. Teraz czeka na konsulatacje u lekarza i to chyba największy stres. Też powinnaś działać od razu, nie ma co czekać, wygląda to dość poważnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...