Skocz do zawartości
Forum

Czy to stulejka?


Jacek1993

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam obecnie 23 lata,nigdy nie zsuwałem napletka,na początku był ciasny i bolało,robiłem ćwiczenia.Po około dwóch tygodniach gołym okiem widziałem że napletek jest luźniejszy.Obecnie moge umyć całego żołędzia tylko trochę wrażliwy i boli przy dotyku.Do dzisiejszego dnia moge ściągnąć tylle,zamieszczam zdjęcia,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Najlepiej iść jak najszybciej do lekarza - urologa. Jeśli checz zaoszczędzić na łażeniu po skierowania, to proponuje udać się prywatnie chociażby do Luxmedu, wiem że w ich szpitalu wykonują zabiegi na stulejkę dla dorosłych i bez zbędnego latania po internistach po skierowania - od razu idziesz do specjalisty i jeżeli jest taka potrzeba, to kieruje na zabieg.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o napletek,to nigdy nie ściągałem.Nie było mowy o utrzymywaniu higieny.Dwa tygodnie wcześniej zaczołem ćwiczyć.Efekty już były po tygodniu.Teraz moge i w zwisie i w czasie erekcji ściągnąć napletek lekko poza rowek,bez bólu.Teraz codziennie się tam myje żelem do higieny intymnej.Jak widzisz porządnie się za to wziołem :)

Odnośnik do komentarza

Domyslam sie ze ten bol trwa juz pare lat ,dlaczego teraz poszles do urologa-dziewczyna,co do wstydu-nic co ludzkie,nie jest lekarzowi obce,masz juz 23 lata,jesli chodzi o ten bol-moga byc rozne przyczyny- np .kontakt seksualny-najczestsza przyczyna infekcji a reszta moge cie pocieszyc - nie wiadomo skad -moze czekales zbyt dlugo z ta niby stulejka,jezeli mimo higeny ,bol nie zniknie jest cos co moze pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...