Skocz do zawartości
Forum

Wiecznie wzdęty brzuch


Rekomendowane odpowiedzi

Ciągle mam wzdęty twardy brzuch. Jest to bardzo niewygodne. Gdy wstaje rano jest mniejszy ale ciągle wzdęty. Trudno jest mi go wciągnąć. Nie jest to tłuszcz, ponieważ moja waga wynosi 48kg przy 166cm wzrostu i wystają mi żebra. Zdarzają sie dni gdy nie jest wzdęty, ale bardzo rzadko. Objawy utrzymują sie juz kilka miesięcy, potem jest przerwa i znowu powracają. Często mam zaparcia, zgagę. Brzuch jest tak duży, że strasznie napiera na pęcherz i czasem boli. Brałam espumisan ale nie pomagał. Nie wiem co to może być i jak sobie z tym poradzić. Dodaje zdjęcie.

monthly_2016_04/wiecznie-wzdety-brzuch_3884.jpg

Odnośnik do komentarza

Warto isc do lekarza,przyczyny moga byc rozne,moze po prostu za zdrowo sie odzywiasz ,zmienilas jadlopis, zdrowo-nie musi oznaczac ze organizm musi wszystko tolerowac,w aptece sa jeszcze inne tabletki od wzdec-warto sprobowac,moze popic ziol,siemie lniane itp.

Odnośnik do komentarza
Gość kupkasmierdzi

niestety ja tez zmagam się z okropnymi wzdęciami brzucha i gazami, bez konkretnie ustalonej przyczyny, bo w moim organizmie wszystko jest ok. Pani w aptece kiedyś poradziła mi ulgasim i od tamtego czasu zawsze mam go gdzieś pod ręką, bo jak czuję tylko parcie tam gdzie nie potrzeba, to od razu łykam kapsułkę i po kilku minutach mam już spokój. Nie muszę się krępować, że pierdnę wtedy kiedy nie powinnam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...