Skocz do zawartości
Forum

Gradówka


Gość frysz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od kilku miesiecy mam gradowke, zabieg mam dopiero we wrzesniu. Do tego czasu mam smarowac mascia i nie wiem wlasnie czy mam po prostu palcami nasmarowac ta gradowke czy 'wlać' masc do oka. gradowka znajduje sie pod dolna powieka. dam rade nasmarowac palcami ale chce wiedziec jak jest lepiej. i jeszcze jedno czy trzeba duzo masci dawac czy tylko troche. z gory dziekuje :)

Odnośnik do komentarza

nasmarować maścią gradówkę , ale do środka też daj . Jaką masz maść wgl ? Pewnie jakąś erytromycyne ? Z tego co pamietam ,to dzięki tej maści mojej córce wyleczyły się oczka z zapalenie spojówek. Maść miała przepisaną w dzięgielewska instytucie oka w Warszawie. Swoją droga bardzo polecam gabinet. Mila atmosfera i dobre podejscie do pacjenta

Odnośnik do komentarza
 W dniu 31.10.2020 o 20:09, Gość Pleasure napisał:

Bardzo  polecam panią dr Monikę Dzięgielewską, która wyleczyła gradówke mojej córce na oku. A dłuuuugo to leczenie trwało ?

Najlepsza Pani dr w szczególności,  jeśli chodzi o podejście do dzieci czy zabiegi ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.02.2021 o 18:01, Gość Jonizatorka napisał:

Gradówkę mozna wyleczyć albo farmakologicznie albo przez usunięcie. Mój syn miał usuwaną u pani dr Dzięgielewskiej W Warszawie.

Najlepsza pani doktor. Chodziłam wcześniej od lekarza do lekarza. I dopiero jak tutaj trafiłam dało się wyleczyć syna.

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.03.2021 o 21:35, Gość Mania napisał:

Najlepsza pani doktor. Chodziłam wcześniej od lekarza do lekarza. I dopiero jak tutaj trafiłam dało się wyleczyć syna.

Pani dr  Dzięgielewska wyleczyła mojego syna z amblyopii , dała mu specjalne okularki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...