Skocz do zawartości
Forum

powiększone węzły chłonne pod żuchwą


Gość bajaderka7

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bajaderka7

Od ponad roku mam powiększone węzły chłonne pod żuchwą. Zaczęło się od jednego teraz wyczuwalnych jest 5, nie są bardzo duże, ale za to twarde, nieruchome i bezbolesne. Z rana są zawsze bardziej napuchnięte i bywają dni gdzie są łagodniejsze i dni w których są bardziej wyczuwalne, ale zawsze są. Miałam już wszelkie możliwe badania :usg węzłów, nie mają zmian patologicznych, oczywiście badania krwi, tomografię głowy, brzucha i klatki piersiowe wszystko jest okej, miałam mieć wycinany węzeł do badań ale laryngolog się uparł, że to nie potrzebne i zaznaczę, że na te wszystkie badania wysłał mnie onkolog. Ja mam wrażenie, że ich jest więcej niż było i coś jednak musi być przyczyną ich powstania i na pewno nie jest to pozostałość po żadnej infekcji. Jakieś pomysły co może być tego przyczyną, bo już jestem zdruzgotana ? Dziękuję z góry za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Witam

Może się zdziwisz ale mam to samo.Dokładnie od marca zeszłego roku, Z tym że ja oprócz węzłów pod żuchwą wyczuwam pod pachami i w pachwinach. Wyszły mniej więcej w jednym czasie w eszłym roku i są na granicy wielkości brak patologi .baradania wszelakie porobione od tomografi głowy i szyji po usg spraw kobiecych i nic( DZIĘKI BOGU) .
byłam u Onkologów ,Hematolnlogów,alergologa,larryngologa,chorób zakaźnych itd i NIC
Jedyne co się dowiedziałam to to że niektóre choroby rozwijaja się latami. Albo może tak być że nigdy się nie dowiem co to było..Mam ad obojczykami takie dziwne twarde coś prawdopodbnie mięśnie bo na usg nic nie wychodzi i często w buzi na podniebieniu robią się nadżerki. Ale żąden SPECJALISTA NIE WIE co to może być i tak od ponad roku. Tak więc jak nic cię nie boli wyniki są ok ,wyluzuj odpuść co jakiś czas rób kontrolne badania .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...