Skocz do zawartości
Forum

Utrata wagi i brak apetytu


Gość Monika321

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Monika321

Dzień dobry, Mam 23 lata. Przez ostatni okres (ok miesiąca może dwóch) mam duże trudności z jedzeniem i wagą. Nie odczuwam w ogóle potrzeby jedzenia a nawet straszną niechęć, jest mi ciągle niedobrze. Staram się usilnie jeść ale i tak przy wzroście 165 ważę 44 kg. Ogólnie jestem osłabiona, nerwowa z depresyjnymi nastrojami. Bardzo pogorszył się mój wygląd - w lustrze widzę bladego kościotrupa co jeszcze bardziej zraża mnie do wszystkiego. Nie wiem czy jest to istotne ale ostatnio boli mnie brzuch - dostaję ogromnych bóli po zjedzeniu banana, dlatego wykluczyłam je ze swojej diety. Zazwyczaj wszelkie rutynowe badania mam w normie. Jedyny problem z którym borykałam się do tej pory to powracająca kamica nerkowa i niezbyt dobre wyniki badań moczu. Czy moje trudności z jedzeniem mogą być powiązane z nerkami? Nie wiem może sama przesadzam, ale chyba nie jest normalne ważyć tak mało. Pozdrawiam serdecznie i będę wdzięczna za wskazówki jakie badania warto zrobić. Monika

Odnośnik do komentarza
Gość eleonora2

Witaj, objawy, które opisujesz są dość niepokojące, dlatego powinnaś ponownie udać się do lekarza. Czy opisałaś wszystkie symptomy na poprzedniej wizycie? Co Ci powiedział lekarz? Może warto powtórzyć badania, szczególnie na mocz. Kiedy ostatnio wykonywałaś te rutynowe badania? Jeśli lekarz, u którego się leczysz lekceważy Twoje dolegliwości, udaje się do innego specjalisty. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...