Skocz do zawartości
Forum

Kłucie po oddaniu moczu, bóle podbrzusza i skąpomocz


Gość mikkaa1111

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mikkaa1111

Mam 20 lat . Zaczeło się od zapalenia sromu . Od 3 lat mam problemy z pęcherzem moczowym . Na samym początku zaczełam odczuwać kłócie i często chodziłam do toalety , po jakims czasie pojawił się krwiomocz ( nie pamiętam czy mialam przy tym jakies bóle ) , pół roku pozniej dostałam gorączke i silne bóle w podbrzuszu oraz w dole pleców które po tygodniu przeszły , następnie pojawił sie bolesny krwiomocz ( jednorazowy) więc poszłam do lekarza i dostałam skierowanie na badania . Badania ogólne nic nie wykazały ale USG pęcherza wykazało lekko pogróbioną scianke pecherza . Lekarz powiedział że mam lekkie zapalenie pęcherza ale te objawy nie powinny być tak silne . Od tego czasu bóle są dużo mniejsze , jednak nadal czasami odczuwam kłocie po oddaniu moczu i 2 -3 razy w miesiacu bóle w dole pleców promieniujące do pachwin . Często mające te bóle chodzę co chwila do łazienki i oddaje mniejszą ilośc moczu niż zawsze i czuję takie ogólne spięcie . Jeśli chodzi o krew w moczu to teraz nie występuje . Boję się ze moze to być rak pęcherza moczowego . Objawy te nie nasilają się .

Odnośnik do komentarza

Objawy, które opisujesz są niepokojące, dlatego ich nie lekceważ. Udaj się ponownie do lekarza i poproś o pomoc. Jeśli nie ufasz lekarzowi, który obecnie Cię leczy, możesz udać się na konsultację do innego specjalisty. Pozdrawiam i życzę zdrowia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...