Forum Zdrowie

Czy znajdę w aptece lek na potencję lub erekcję?

~k...m

~k...m

Jako iż w mojej okolicy nie ma seksuologa a nie posiadam aktualnie prawa jazdy chciałbym się dowiedzieć, czy znajdę w aptece jakiś lek na potencję / erekcję? Wiem, że zamawianie takowych leków przez Internet to głupota, dlatego właśnie chciałbym zakupić taki lek BEZ RECEPTY w aptece stacjonarnej. Pozdrawiam

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~tediusz

~tediusz

Nie wiem czy takie leki nie są wystawiane na receptę. Jeżeli w twoim mieście znajduje się apteka http://www.aptekacodzienna.pl/ to radzę ci się tam wybrać. Mają szeroki wybór leków oraz dobre ceny. Jeżeli jest coś co ci pomorze to tam to na pewno znajdziesz.

~UważnyCzytelnik

~UważnyCzytelnik

Niezbyt rozsądne jest także sięganie po najmocniejsze środki. Miewalem awarie, niby niezbyt często, a jednak to dosyć denerwujące. Słyszałem, że żeń-szeń może pomóc. SIęgnąłem po geriamoc, który ma także różne witaminy z grupy B, C. itd. Faktycznie pomogło, zresztą, poprawiło także koncentracje.

~Molinezja

~Molinezja

Eroxilo moge polecic suplement diety dostepny bez recepty .bezpieczny a przedewszystkim pomocny.obecnie stosuje go moj maz bo roznie ostatnio z j m bywalo a po stosowaniu tego nie narzekam .

~jenkowski

~jenkowski

Teoretycznie nie powinno być problemu abyś dostał coś na miejscu - w aptece. Wybierz dobrze zaopatrzoną aptekę i tyle. W tym temacie mogę co nieco podpowiedzieć. http://aptekaswbarbary.pl/ - ja zaopatruje się tutaj. Nie było jeszcze sytuacji, abym nie dostał u nich tego czego szukam.

~dartan

~dartan

W aptece można znaleźć wiele leków i suplementów, które wspomagają potencję. Jeżeli mieszkacie w okolicach Kalisza to polecam wam wybrać się do http://aptekawodnik.pl/ Jest to dobrze wyposażona całodobowa apteka, która ma całkiem niezłe ceny.

zielareczka

zielareczka

Leki faramkologiczne znajdujace sie w aptece stsosowane w przypadku potencji -erekcji zawierają w swoim skaldzie małe dawki substancji ktore wplywaja na przedluzenie stosunku dlatego trzeba stsowac od 6-8 tygdoni czasami miesiacami zeby moc zaobserować efekt Najbezpieczniej jest przyjmowac ziola ktore wplywaja na potencje , -przelduzaja stosunek , wplywaja na krzepliwosc , witalnosc , ale nie podnosza cisnienia w przeciwienstwie do lekow faramkologicznych .Jest kilka ziol po ktorych efekt jest natychmiastowy .Ziola mozna zamowic i pic w postaci napru wiecej informacji na maila zielarka.masaz@interia.pl(farmaceutka )

256637 zielareczka Kobieta, 31 lat, Bydgoszcz
~marekjj

~marekjj

Nie ma się czego wstydzić, sam mam z tym problemy i chodzę właśnie do aptekacodzienna i jeszcze nie widziałem, żeby farmaceutki się chociażby zaśmiały. W pewnym wieku czasami trzeba sobie dopomóc, a większość jest bez recepty, więc śmiało :)

~natanz

~natanz

Jasne że kupisz w aptece bez recepty, a jak wstydzisz się stacjonarnie, to polecam kupić z apteki w sieci. Ja stamtąd kupuję właśnie artykuły tego typu. Ceny mają bardzo dobre i często są jeszcze dodatkowo promocje, polecam.