Skocz do zawartości
Forum

Czy znajdę w aptece lek na potencję lub erekcję?


Gość k...m

Rekomendowane odpowiedzi

Jako iż w mojej okolicy nie ma seksuologa a nie posiadam aktualnie prawa jazdy chciałbym się dowiedzieć, czy znajdę w aptece jakiś lek na potencję / erekcję? Wiem, że zamawianie takowych leków przez Internet to głupota, dlatego właśnie chciałbym zakupić taki lek BEZ RECEPTY w aptece stacjonarnej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość UważnyCzytelnik

Niezbyt rozsądne jest także sięganie po najmocniejsze środki. Miewalem awarie, niby niezbyt często, a jednak to dosyć denerwujące. Słyszałem, że żeń-szeń może pomóc. SIęgnąłem po geriamoc, który ma także różne witaminy z grupy B, C. itd. Faktycznie pomogło, zresztą, poprawiło także koncentracje.

Odnośnik do komentarza

Leki faramkologiczne znajdujace sie w aptece stsosowane w przypadku potencji -erekcji zawierają w swoim skaldzie małe dawki substancji ktore wplywaja na przedluzenie stosunku dlatego trzeba stsowac od 6-8 tygdoni czasami miesiacami zeby moc zaobserować efekt Najbezpieczniej jest przyjmowac ziola ktore wplywaja na potencje , -przelduzaja stosunek , wplywaja na krzepliwosc , witalnosc , ale nie podnosza cisnienia w przeciwienstwie do lekow faramkologicznych .Jest kilka ziol po ktorych efekt jest natychmiastowy .Ziola mozna zamowic i pic w postaci napru wiecej informacji na maila zielarka.masaz@interia.pl(farmaceutka )

Odnośnik do komentarza
Gość adammoss

Niezależnie od problemu, potrzeby czy sytuacji w jakiej się znalazłem - zawsze we wszelkiego rodzaju leki, farmaceutyki czy zioła zaopatruję się w Aptece Świętej Barbary w Knurowie. Odwiedziłem wiele miejsc w okolicy i prawda jest taka, że jeżeli chodzi o wybór i dostępność produktów, to wybór jest tylko jeden aptekaswbarbary.pl

Odnośnik do komentarza

Pewnie chodzi nie tyle "czy", ile bez recepty. Oczywiście w aptekach pełno jest różnych leków i suplementów na erekcję. Suplementy raczej można sobie darować,a z leków najlepiej mi staje po maxon active. Wcześniej miałem trydności ze wzwodem. Maxon radzi sobie z tym problemem bardzo szybko, bo w ok. piętnaście minut.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...